Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Τύπος | PC Tower |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό |
| Υλικό | Tempered glass |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, EATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Θέσεις 3.5" | 4 |
| Θέσεις 2.5" | 5 |
| Θέσεις επέκτασης | 8 |
| Πλευρικό παράθυρο | Ναι |
| Φωτισμός | Ναι, RGB στα ανεμιστηράκια |
| Θύρες USB 2.0 | 2 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 2 Type-C | 1 |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
| Προεγκατεστημένοι εμπρόσθιοι ανεμιστήρες | 3x 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός εμπρόσθιων ανεμιστήρων | 3 |
| Προεγκατεστημένοι οπίσθιοι ανεμιστήρες | 3x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός οπίσθιων ανεμιστήρων | 3 |
| Προεγκατεστημένος επάνω ανεμιστήρας | 1x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός επάνω ανεμιστήρων | 1 |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη εμπρόσθιου ψυγείου | 420 mm |
| Βάρος | 10.4 kg |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 238 mm x 501 mm x 550 mm |
| Μέγιστο ύψος ψύκτη CPU | 17.7 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 34.5 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού (PSU) | 27 cm |
| Σύνδεση | Audio, USB 2.0, USB 3.0, USB-C |
| Gaming | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: