Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί σε μαύρο χρώμα προσφέρει ευελιξία και άνεση για την κατασκευή ή αναβάθμιση υπολογιστή. Υποστηρίζει μητρικές πλακέτες ATX, micro ATX και Mini-ITX, ενώ διαθέτει παράθυρο στο πλάι και πολύχρωμο φωτισμό RGB που προσδίδει μοντέρνο αισθητικό αποτέλεσμα. Με 2 θέσεις για δίσκους 3.5" και 6 για 2.5", καθώς και 7 θέσεις επέκτασης, είναι ιδανικό για gaming και απαιτητικές χρήσεις. Υποστηρίζει ψύκτρες CPU ύψους έως 16.5 cm και κάρτες γραφικών μήκους έως 35 cm, ενώ διαθέτει καλωδιώσεις διαχείρισης για καθαρή εγκατάσταση.
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο |
| Τύπος | PC |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Θέσεις 3.5" | 2 |
| Θέσεις 2.5" | 6 |
| Θέσεις επέκτασης | 7 |
| Πλευρικό παράθυρο | Ναι |
| Φωτισμός | Ναι |
| Χρώμα φωτισμού | Πολύχρωμο (Multi) |
| Υποστήριξη καλωδιώσεων | Ναι |
| Gaming | Ναι |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 16.5 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 35 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού (PSU) | 21.5 cm |
| Εγκατεστημένοι ανεμιστήρες εμπρός | 1x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων εμπρός | 2 |
| Διάμετρος ανεμιστήρων εμπρός | 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων πίσω | 1 |
| Διάμετρος ανεμιστήρων πίσω | 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων πάνω | 2 |
| Διάμετρος ανεμιστήρων πάνω | 120, 140 mm |
| Διαστάσεις (Πλάτος x Βάθος x Ύψος) | 206 mm x 424 mm x 481 mm |
| Βάρος | 6 kg |
| Θύρες USB 2.0 | 1 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Ήχος εισόδου | Ναι |
| Ήχος εξόδου | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: