Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί σε μαύρο χρώμα προσφέρει ευελιξία και άνεση για gaming υπολογιστές. Υποστηρίζει μητρικές πλακέτες ATX, micro ATX και Mini-ITX, ενώ διαθέτει παράθυρο από σκληρυμένο γυαλί και φίλτρο κατά της σκόνης. Με 2 θέσεις για δίσκους 3.5" και 5 θέσεις για 2.5", καθώς και 7 θέσεις επέκτασης, είναι ιδανικό για απαιτητικές κατασκευές. Υποστηρίζει έως 3 ανεμιστήρες μπροστά, 1 πίσω και 2 πάνω, με διαστάσεις που επιτρέπουν μεγάλους ψύκτες και κάρτες γραφικών.
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Αριθμός θέσεων 3.5" | 2 |
| Αριθμός θέσεων 2.5" | 5 |
| Αριθμός θέσεων επέκτασης | 7 |
| Πλευρικό παράθυρο | Ναι |
| Κατάλληλο για | Gaming |
| Πάνελ από σκληρυμένο γυαλί | Ναι |
| Φίλτρο κατά της σκόνης | Ναι |
| Διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Μέγιστο ύψος ψύκτη CPU | 15.7 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 33.5 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού (PSU) | 17.5 cm |
| Αριθμός υποστηριζόμενων μπροστινών ανεμιστήρων (μέγιστο) | 3 |
| Διάμετρος μπροστινών ανεμιστήρων | 120 mm |
| Πίσω ανεμιστήρας εγκατεστημένος | 1x 120 mm |
| Αριθμός υποστηριζόμενων πίσω ανεμιστήρων (μέγιστο) | 1 |
| Διάμετρος πίσω ανεμιστήρων | 120 mm |
| Αριθμός υποστηριζόμενων πάνω ανεμιστήρων (μέγιστο) | 2 |
| Διάμετρος πάνω ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Πλάτος | 190 mm |
| Βάθος | 400 mm |
| Ύψος | 456 mm |
| Βάρος | 4.85 kg |
| Θύρες USB 2.0 | 1 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Ήχος εισόδου | Ναι |
| Ήχος εξόδου | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: