Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το ποντίκι αυτό είναι σχεδιασμένο για gaming, προσφέροντας υψηλή απόδοση και ακρίβεια χάρη στον οπτικό αισθητήρα του με ανάλυση 4200 dpi. Διαθέτει 6 κουμπιά και ρυθμιζόμενη ευαισθησία σε πραγματικό χρόνο, καλύπτοντας τις ανάγκες των gamers για γρήγορη και ακριβή κίνηση. Η σύνδεσή του γίνεται μέσω καλωδίου USB μήκους 1.8 μέτρων, ενώ το λευκό χρώμα και ο εργονομικός σχεδιασμός του το καθιστούν άνετο στη χρήση.
| Τύπος Συσκευής | Ποντίκι |
| Gaming | Ναι |
| Χρώμα | Λευκό |
| Αριθμός Κουμπιών | 6 |
| Σύνδεση | Ενσύρματη USB |
| Μήκος Καλωδίου | 1.8 m |
| Βάρος | 120 g |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 12.2 cm x 7.4 cm x 4 cm |
| Τεχνολογία Ανίχνευσης Κίνησης | Optical |
| Ανάλυση Κίνησης | 4200 dpi |
| Μέγιστη Επιτάχυνση | 10 G |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Ταχύτητα Παρακολούθησης | 48 ips |
| Frames per Second | 4000 fps |
| Ρυθμιζόμενη Ευαισθησία | 400/800/1600/2400/3200/4200 dpi |
| Χαρακτηριστικά | Ροδέλα κύλισης, φωτισμός, επιχρυσωμένη υποδοχή, υφασμάτινο πλεγμένο καλώδιο, αντοχή σε 10 εκατομμύρια κλικ, αισθητήρας Pixart PAW 3519 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: