Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Τύπος | Tower |
| Μέγιστο μέγεθος μητρικής | Mini ITX |
| Υποστηριζόμενες μητρικές | Mini-ITX |
| Εσωτερικές θέσεις δίσκων | 2 |
| Εξωτερικές θέσεις δίσκων (πρόσβαση από μπροστά) | 1 |
| Χρώμα | Μαύρο, κίτρινο |
| Υποστήριξη ψύξης | Πάνω: 1 x 120 mm ανεμιστήρας, υποστήριξη για 2 x 120 mm ανεμιστήρες, Πίσω: 1 x 80 mm ανεμιστήρας |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 150 mm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 315 mm |
| Χαρακτηριστικά κουτιού | Υποστήριξη 240 mm ψυκτήρα στο πάνω μέρος, έτοιμο για υδρόψυξη, φίλτρο κατά της σκόνης στη βάση |
| Θέσεις επέκτασης | 1 (συνολικά) / 1 (ελεύθερη) μπροστινή - κοινή για 5.25", 3.5", 2.5" |
| Θέσεις επέκτασης εσωτερικές | 1 (συνολικά) / 1 (ελεύθερη) - κοινή για 2.5" / 3.5" |
| Θέσεις επέκτασης εσωτερικές | 1 (συνολικά) / 1 (ελεύθερη) - 2.5" |
| Θέσεις επέκτασης PCI | 2 |
| Διασύνδεση | 2 x USB 3.0, 1 x μικρόφωνο (mini-jack), 1 x ακουστικά (mini-jack) |
| Τροφοδοτικό | Δεν περιλαμβάνεται |
| Συμβατότητα προδιαγραφών τροφοδοτικού | ATX12V / SFX12V |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 22.5 cm x 37 cm x 18 cm |
| Βάρος | 3 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: