Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα PC με ισχύ 450 W προσφέρει αξιόπιστη και αποδοτική παροχή ενέργειας για υπολογιστές. Με μορφή SFX, είναι κατάλληλη για compact ή mini-ITX κουτιά, εξασφαλίζοντας οικονομία χώρου χωρίς να θυσιάζει την απόδοση. Διαθέτει ενεργή ψύξη με ανεμιστήρα 8 cm τοποθετημένο στην κορυφή, ενώ η πλήρης καλωδίωση (non-modular) εξασφαλίζει σταθερή σύνδεση. Η πιστοποίηση 80 PLUS Bronze εγγυάται ενεργειακή απόδοση έως 85%, συμβάλλοντας στην εξοικονόμηση ενέργειας και στη μείωση θερμότητας. Παρέχει πολλαπλές προστασίες όπως υπερφόρτωση, υπέρταση, βραχυκύκλωμα και υποτάση, διασφαλίζοντας την ασφάλεια του συστήματος.
| Ισχύς | 450 W |
| Τύπος | SFX |
| Πιστοποίηση 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Τύπος καλωδίωσης | Non-Modular |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Ψύξη | Ενεργή |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 8 cm |
| Αριθμός ανεμιστήρων | 1 |
| Τοποθεσία ανεμιστήρα | Κορυφή |
| Διακόπτης ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Τάση εισόδου AC | 100 - 240 V |
| Συχνότητα εισόδου AC | 50 - 60 Hz |
| Ρεύμα εισόδου | 7 A |
| Συνδυασμένη ισχύς +3.3V | 120 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +12V | 432 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +5V | 120 W |
| Συνδυασμένη ισχύς -12V | 6 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +5Vsb | 15 W |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +3.3V | 21 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +12V | 36 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +5V | 22 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου -12V | 0.5 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +5Vsb | 3 A |
| Συνδέσεις μητρικής πλακέτας | 20+4 pin ATX |
| Αριθμός συνδέσεων SATA | 3 |
| Αριθμός συνδέσεων Molex (4-pin) | 2 |
| Αριθμός συνδέσεων PCI Express (6-pin) | 1 |
| Αριθμός συνδέσεων PCI Express (6+2 pin) | 1 |
| Σύνδεση τροφοδοσίας CPU (4+4 pin) | Ναι |
| Σύνδεση δισκέτας | Ναι |
| Προστασίες ισχύος | Over power, Over voltage, Short circuit, Under voltage |
| Πλάτος | 100 mm |
| Βάθος | 125 mm |
| Ύψος | 63 mm |
| Βάρος πακέτου | 1.5 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: