Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το mouse pad αυτό είναι σχεδιασμένο ειδικά για gaming, προσφέροντας πολυεπίπεδη επιφάνεια που βελτιώνει την ακρίβεια και την άνεση κατά τη χρήση. Διαθέτει ενσωματωμένο RGB φωτισμό που μπορεί να αλλάζει ανάμεσα σε διάφορα χρώματα όπως κόκκινο, πράσινο και μπλε, προσφέροντας ένα μοναδικό αισθητικό αποτέλεσμα που ταιριάζει απόλυτα σε περιβάλλον gaming. Η κατασκευή του είναι ανθεκτική και διαθέτει υποστήριξη USB για εύκολη σύνδεση.
| Είδος | Gaming |
| Στήριγμα καρπού | Ναι |
| Χρώμα | Πολύχρωμο |
| RGB Φωτισμός | Ναι |
| Ενσωματωμένη Φωτεινή | Ναι |
| USB | Ναι |
| Μήκος | 900 mm |
| Πλάτος | 400 mm |
| Πάχος | 4 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: