Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το gaming ποντίκι αυτό διαθέτει οπτικό αισθητήρα με ανάλυση 6000 DPI, προσφέροντας ακρίβεια και ευελιξία στην κίνηση. Είναι ασύρματο με σύνδεση RF 2.4 GHz και USB Type-A nano δέκτη, κατάλληλο για gaming. Διαθέτει 7 πλήρως προγραμματιζόμενα κουμπιά, ρυθμιζόμενο polling rate 1000 Hz και δυνατότητα αλλαγής ανάλυσης κίνησης σε 6 επίπεδα. Το ποντίκι έχει εργονομικό σχεδιασμό για δεξιόχειρες, φωτισμό RGB πολλαπλών χρωμάτων και κατασκευάζεται σε λευκό χρώμα. Η μπαταρία του είναι ενσωματωμένη λιθίου 930 mAh με φόρτιση μέσω micro-USB Type-B. Το βάρος του είναι 110 γραμμάρια και οι διαστάσεις του 124,5x67x39 mm.
| Σκοπός | Gaming |
| Τύπος σύνδεσης | RF Wireless + USB Type-A |
| Αισθητήρας κίνησης | Optical |
| Ανάλυση αισθητήρα | 6000 DPI |
| Πλήθος κουμπιών | 7 |
| Προγραμματιζόμενα κουμπιά | 7 |
| Λειτουργίες κουμπιών | DPI switch |
| Προγραμματιζόμενα κουμπιά | Ναι |
| Φωτισμός | Ναι, RGB πολλαπλών χρωμάτων |
| Σχεδιασμός | Για δεξιόχειρες |
| Χρώμα | Λευκό |
| Βάρος | 110 g |
| Διαστάσεις (ΜxΠxΥ) | 124,5 x 67 x 39 mm |
| Τύπος τροφοδοσίας | Μπαταρίες / Καλώδιο |
| Τύπος μπαταρίας | Ενσωματωμένη μπαταρία λιθίου (Li-Ion) |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 930 mAh |
| Θύρα φόρτισης | Micro-USB Type-B |
| Μέγιστη επιτάχυνση | 30 G |
| Ρυθμιζόμενο polling rate | Ναι |
| Polling rate | 1000 Hz |
| Συχνότητα | 2.4 GHz |
| Τεχνολογία ανίχνευσης κίνησης | Optical |
| Αριθμός λειτουργιών ανάλυσης κίνησης | 6 |
| Αντοχή κουμπιών | 10 εκατομμύρια κλικ |
| Τύπος κύλισης | Wheel |
| Πλήθος τροχών κύλισης | 1 |
| Κατευθύνσεις κύλισης | Κατακόρυφη |
| Τεχνολογία καλωδίου | Πλεγμένο |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα | Windows |
| Περιεχόμενα συσκευασίας | USB Type-A nano δέκτης, θήκη, οδηγός χρήστη |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: