Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το gaming mouse pad διαθέτει επιφάνεια από καουτσούκ και ύφασμα, προσφέροντας σταθερότητα και άνεση κατά τη χρήση. Είναι μαύρο με εικόνα στην επιφάνεια και έχει αντιολισθητική βάση για καλύτερο κράτημα. Με διαστάσεις 1200 mm πλάτος, 600 mm βάθος και πάχος 2,5 mm, είναι ιδανικό για gamers που χρειάζονται ευρύχωρο και ανθεκτικό mouse pad χωρίς υποστήριξη καρπού.
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υλικό | Καουτσούκ, Ύφασμα |
| Gaming mouse pad | Ναι |
| Αντιολισθητική βάση | Ναι |
| Πλάτος | 1200 mm |
| Βάθος | 600 mm |
| Πάχος | 2.5 mm |
| Βάρος | 1.35 kg |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: