Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Mini Tower κουτί υπολογιστή είναι κατασκευασμένο από μέταλλο και διαθέτει μαύρο χρώμα, προσφέροντας κομψότητα και ανθεκτικότητα. Υποστηρίζει μητρικές micro ATX και Mini-ITX, ενώ διαθέτει αρκετούς χώρους για αποθήκευση και ψύξη, καθιστώντας το ιδανικό για gaming ή γενική χρήση. Διαθέτει 2 θέσεις για 3.5" δίσκους, 2 για 2.5" και 1 για 5.25" εξοπλισμό, καθώς και 4 θέσεις επέκτασης. Η διαχείριση καλωδίων είναι υποστηριζόμενη, ενώ το μέγιστο ύψος για ψύκτρα CPU είναι 15.5 cm και το μέγιστο μήκος για κάρτα γραφικών 40 cm. Το κουτί διαθέτει επίσης ενσωματωμένους ανεμιστήρες 120 mm μπροστά και πίσω για αποτελεσματική ψύξη.
| Μέγεθος | Mini Tower |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | micro ATX, Mini-ITX |
| Θέσεις 3.5" | 2 |
| Θέσεις 2.5" | 2 |
| Θέσεις 5.25" | 1 |
| Θέσεις επέκτασης | 4 |
| Διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Εγκατεστημένοι ανεμιστήρες μπροστά | 1x 120 mm |
| Εγκατεστημένοι ανεμιστήρες πίσω | 1x 120 mm |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 15.5 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 40 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού (PSU) | 24 cm |
| Πλάτος | 195 mm |
| Βάθος | 450 mm |
| Ύψος | 402 mm |
| Βάρος | 5.6 kg |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5", 5.25" |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων μπροστά | 1 (120 mm) |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων πλαϊνών | 1 (120 mm) |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων πίσω | 1 (120 mm) |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Υποδοχή ήχου εισόδου | Ναι |
| Υποδοχή ήχου εξόδου | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: