Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί υπολογιστή σε λευκό χρώμα διαθέτει tempered glass πλαϊνό παράθυρο και υποστηρίζει μητρικές πλακέτες τύπου ATX, micro ATX και Mini-ITX. Προσφέρει 2 θέσεις για 3.5" δίσκους και 6 θέσεις για 2.5" δίσκους, ενώ υποστηρίζει ψύκτρες CPU ύψους έως 15.8 cm και κάρτες γραφικών μήκους έως 35 cm. Διαθέτει φωτισμό RGB και καλωδιακή διαχείριση για καθαρή εγκατάσταση. Υποστηρίζει έως 3 ανεμιστήρες 120 mm μπροστά, 1 ανεμιστήρα 120 mm πίσω και έως 2 ανεμιστήρες 120 ή 140 mm στην κορυφή, προσφέροντας αποτελεσματική ψύξη.
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Τύπος | PC |
| Υλικό | Tempered glass |
| Χρώμα προϊόντος | Λευκό |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Θέσεις 3.5" | 2 |
| Θέσεις 2.5" | 6 |
| Πλαϊνό παράθυρο | Ναι |
| Φωτισμός | Ναι (RGB Lighting) |
| Καλωδιακή διαχείριση | Ναι |
| Gaming | Ναι |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 15.8 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 35 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού (PSU) | 21 cm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων μπροστά | 3 (120 mm) |
| Ανεμιστήρες πίσω εγκατεστημένοι | 1x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων πίσω | 1 (120 mm) |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων πάνω | 2 (120, 140 mm) |
| Διαστάσεις (Πλάτος x Βάθος x Ύψος) | 205 mm x 423 mm x 485 mm |
| Βάρος | 6.3 kg |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 2 Type-C | 1 |
| Θύρες USB 2.0 | 0 |
| Ήχος εισόδου | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: