Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί σε λευκό χρώμα προσφέρει ευελιξία και άνεση για την κατασκευή υπολογιστών τόσο για οικιακή όσο και για επαγγελματική χρήση. Υποστηρίζει μητρικές πλακέτες ATX, micro ATX και Mini-ITX, ενώ διαθέτει παράθυρο από σκληρυμένο γυαλί για να αναδεικνύει τα εσωτερικά εξαρτήματα. Με 2 θέσεις για δίσκους 3.5" και 6 θέσεις για δίσκους 2.5", παρέχει αρκετό χώρο αποθήκευσης. Η διαχείριση καλωδίων και οι ενδείξεις LED διευκολύνουν την οργάνωση και την παρακολούθηση της λειτουργίας. Υποστηρίζει ψύκτρες CPU ύψους έως 15.8 cm και κάρτες γραφικών μήκους έως 35 cm, ενώ διαθέτει προεγκατεστημένους ανεμιστήρες για βέλτιστη ψύξη.
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Χρώμα προϊόντος | Λευκό |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Θέσεις 3.5" | 2 |
| Θέσεις 2.5" | 6 |
| Αριθμός θυρών επέκτασης | 7 |
| Πλευρικό παράθυρο | Ναι |
| Πάνελ από σκληρυμένο γυαλί | Ναι |
| Κατάλληλο για | Οικιακή/Επαγγελματική χρήση |
| Διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Ενδείξεις LED | Ναι |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 15.8 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 35 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού (PSU) | 21 cm |
| Προεγκατεστημένοι μπροστινοί ανεμιστήρες | 2x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός μπροστινών ανεμιστήρων | 3 |
| Προεγκατεστημένος πίσω ανεμιστήρας | 1x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός πίσω ανεμιστήρων | 1 |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων στην κορυφή | 2 |
| Διάμετροι ανεμιστήρων κορυφής | 120, 140 mm |
| Πλάτος | 205 mm |
| Βάθος | 426 mm |
| Ύψος | 485 mm |
| Βάρος | 6.3 kg |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 2 Type-C | 1 |
| Είσοδος ήχου | Ναι |
| Έξοδος ήχου | Ναι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: