Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μνήμη RAM τύπου DDR3L με χωρητικότητα 4 GB αποτελεί ιδανική επιλογή για υπολογιστές desktop και servers. Διαθέτει ταχύτητα 1600 MHz και CAS latency 11, προσφέροντας αξιόπιστη απόδοση για καθημερινή χρήση. Η μνήμη έχει μορφή 240-pin DIMM και λειτουργεί με τάση 1.25 V. Είναι κατάλληλη για πλήρη καθημερινή χρήση και υποστηρίζει εγκατάσταση σε μία μονάδα (module) των 4 GB.
| Συνολική Χωρητικότητα | 4 GB |
| Πλήθος modules | 1 |
| Τύπος | DDR3L |
| Μορφή μνήμης | 240-pin DIMM |
| Χρήση | Desktop, Server |
| Ταχύτητα ρολογιού | 1600 MHz |
| CAS Latency | 11 |
| Τάση | 1.25 V |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: