Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το USB stick με χωρητικότητα 128 GB προσφέρει αξιόπιστη αποθήκευση δεδομένων και είναι ιδανικό για τη μεταφορά μεγάλων αρχείων. Διαθέτει USB Type-A interface και υποστηρίζει την έκδοση USB 3.2 Gen 1, εξασφαλίζοντας γρήγορη μεταφορά δεδομένων. Το προϊόν είναι συμβατό με πληθώρα λειτουργικών συστημάτων Windows, Mac OS X και Linux, ενώ το μαύρο πλαστικό περίβλημά του διαθέτει κρίκο για κλειδιά, προσφέροντας πρακτικότητα και ανθεκτικότητα.
| Χωρητικότητα | 128 GB |
| Interface | USB Type-A |
| USB έκδοση | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υλικό περιβλήματος | Πλαστικό |
| Κρίκος για κλειδιά | Ναι |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα Windows | Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8, Windows 8.1, Windows Vista Business, Windows Vista Business x64, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Home Premium, Windows Vista Home Premium x64, Windows Vista Ultimate, Windows Vista Ultimate x64, Windows XP Home, Windows XP Home x64, Windows XP Professional, Windows XP Professional x64 |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα Mac | Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα Linux | Ναι |
| Πλάτος | 18 mm |
| Βάθος | 60.6 mm |
| Ύψος | 8.1 mm |
| Βάρος | 8 g |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 70 °C |
| Κωδικός Harmonized System (HS) | 84717070 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: