Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το USB stick διαθέτει χωρητικότητα 16 GB και υποστηρίζει σύνδεση μέσω θύρας USB Type-A με έκδοση USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), προσφέροντας γρήγορη μεταφορά δεδομένων. Είναι συμβατό με πλήθος λειτουργικών συστημάτων Windows, Mac OS X και Linux, καθιστώντας το ιδανικό για χρήση σε διάφορες συσκευές. Το προϊόν έχει μαύρο πλαστικό περίβλημα και μικρές διαστάσεις, καθιστώντας το εύκολο στη μεταφορά και χρήση.
| Χωρητικότητα | 16 GB |
| Interface Συσκευής | USB Type-A |
| Έκδοση USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Συμβατότητα με Windows | Windows 7, 8, 8.1, 10 (διαφορετικές εκδόσεις 32/64 bit) |
| Συμβατότητα με Mac OS | Mac OS X 10.3 Panther έως 10.12 Sierra |
| Συμβατότητα με Linux | Ναι |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο |
| Υλικό Περιβλήματος | Πλαστικό |
| Μέγεθος (Πλάτος x Βάθος x Ύψος) | 18 mm x 8.1 mm x 60.6 mm |
| Βάρος | 8 g |
| Αλγόριθμοι Ασφαλείας | 256-bit AES |
| Λουράκι | Ναι |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0 - 70 °C |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -40 - 85 °C |
| Κωδικός Harmonized System (HS) | 84717070 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: