Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το USB stick διαθέτει χωρητικότητα 256 GB, προσφέροντας άφθονο χώρο για αποθήκευση αρχείων, φωτογραφιών και βίντεο. Είναι σχεδιασμένο με μαύρο πλαστικό περίβλημα και έχει μικρές διαστάσεις, καθιστώντας το εύκολο στη μεταφορά και χρήση. Υποστηρίζει σύνδεση USB Type-A με έκδοση USB 3.2 Gen 1, που εξασφαλίζει γρήγορη μεταφορά δεδομένων. Επιπλέον, διαθέτει κρίκο για κλειδιά, προσφέροντας πρακτικότητα στην καθημερινή χρήση.
| Χωρητικότητα | 256 GB |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υλικό περιβλήματος | Πλαστικό |
| Κρίκος για κλειδιά | Ναι |
| Τύπος USB | USB Type-A |
| Έκδοση USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Μορφή | Cap |
| Πλάτος | 18 mm |
| Βάθος | 8.1 mm |
| Ύψος | 60.6 mm |
| Βάρος | 8 g |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 70 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40 - 85 °C |
| Κωδικός Harmonized System (HS) | 84717070 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: