Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το USB flash drive με χωρητικότητα 64 GB προσφέρει αξιόπιστη αποθήκευση δεδομένων με γρήγορη μεταφορά μέσω της θύρας USB 3.1. Διαθέτει μαύρο περίβλημα, είναι ελαφρύ και συμπαγές, ιδανικό για καθημερινή χρήση και μεταφορά αρχείων. Η συσκευή υποστηρίζει λειτουργικά συστήματα Linux, MacOS και Windows, ενώ διαθέτει χαρακτηριστικά όπως θηλιά για κλειδί και προστατευτικό καπάκι για μεγαλύτερη ασφάλεια.
| Τύπος Προϊόντος | USB flash drive |
| Χωρητικότητα Αποθήκευσης | 64 GB |
| Χρώμα Περιβλήματος | Μαύρο |
| Τύπος USB | USB-A |
| Τύπος Διασύνδεσης | USB 3.1 |
| Χαρακτηριστικά | Θηλιά για κλειδί, προστατευτικό καπάκι |
| Υποστηριζόμενα Λειτουργικά Συστήματα | Linux 2.6.x ή νεότερο, Apple MacOS X 10.3.x ή νεότερο, Microsoft Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10 |
| Πλάτος | 60.6 mm |
| Βάθος | 18 mm |
| Ύψος | 8.1 mm |
| Βάρος | 8 g |
| Ελάχιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0 °C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 70 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: