Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Τύπος Προϊόντος | USB flash drive |
| Χωρητικότητα Αποθήκευσης | 64 GB |
| Χρώμα Περιβλήματος | Titanium |
| Ταχύτητα Ανάγνωσης | Έως 120 MB/s |
| Ταχύτητα Εγγραφής | Έως 20 MB/s |
| Τύπος Διασύνδεσης | USB 3.0 / USB-C |
| Διαστάσεις (Πλάτος x Βάθος x Ύψος) | 49.4 mm x 18 mm x 6.6 mm |
| Βάρος | 8 g |
| Ελάχιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0 °C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 70 °C |
| Χαρακτηριστικά | Ανθεκτικό σε γρατζουνιές, περιστρεφόμενο καπάκι 360°, ανθεκτικό σε δακτυλικά αποτυπώματα, σώμα από κράμα ψευδαργύρου |
| Υποστηριζόμενα Λειτουργικά Συστήματα | Apple MacOS X 10.3.x, Linux 2.6.x, Windows Phone 8, Android 4.1 ή νεότερο |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: