Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το USB flash drive με χωρητικότητα 8 GB προσφέρει μια αξιόπιστη λύση αποθήκευσης δεδομένων με κομψό μαύρο περίβλημα. Διαθέτει θύρα USB 2.0, που εξασφαλίζει συμβατότητα με πληθώρα συσκευών και λειτουργικών συστημάτων όπως Linux, MacOS και Windows. Το προϊόν είναι ελαφρύ και συμπαγές, ιδανικό για καθημερινή χρήση και μεταφορά αρχείων.
| Τύπος Προϊόντος | USB flash drive |
| Χωρητικότητα Αποθήκευσης | 8 GB |
| Χρώμα Περιβλήματος | Μαύρο |
| Τύπος Διασύνδεσης | USB 2.0 |
| Τύπος USB | USB-A |
| Διαστάσεις (Πλάτος x Βάθος x Ύψος) | 60.6 mm x 18 mm x 8.1 mm |
| Βάρος | 8 g |
| Ελάχιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0 °C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 70 °C |
| Χαρακτηριστικά | Προστατευτικό καπάκι |
| Υποστηριζόμενα Λειτουργικά Συστήματα | Linux 2.6.x ή νεότερο, Apple MacOS X 10.3.x ή νεότερο, Microsoft Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: