Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το κουτί υπολογιστή τύπου Full Tower προσφέρει μεγάλο μέγεθος και είναι κατάλληλο για απαιτητικούς υπολογιστές. Υποστηρίζει μητρικές πλακέτες διαφόρων μεγεθών, όπως ATX, Extended ATX, Micro ATX, Mini ITX και XL-ATX, παρέχοντας ευελιξία στην επιλογή εξαρτημάτων. Διαθέτει αρκετούς χώρους για εγκατάσταση σκληρών δίσκων και συστημάτων ψύξης, καθιστώντας το ιδανικό για gaming και υψηλές επιδόσεις.
| Χρώμα | Μαύρο |
| Μέγεθος | Full Tower |
| Συμβατές Μητρικές | ATX, Extended ATX, Micro ATX, Mini ITX, XL-ATX |
| Προορίζεται για | Gaming |
| Ύψος | 576 mm |
| Πλάτος | 658 mm |
| Βάθος | 261 mm |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 354 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτη Επεξεργαστή | 205 mm |
| Θέσεις Σκληρών Δίσκων 3.5'' | 8 |
| Θέσεις Σκληρών Δίσκων 2.5'' | 3 |
| Αριθμός Προεγκατεστημένων Ανεμιστήρων | 7 |
| Σύνολο Ανεμιστήρων | 8 |
| Θέσεις Ανεμιστήρων | 3 |
| Υποστήριξη Ψύξης | Fan, Water, Προεγκαταστάσεις |
| Συνδεσιμότητα | Audio, USB 3.0, USB-C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: