Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα Flex ATX με ισχύ 350 W είναι σχεδιασμένη για χρήση σε υπολογιστές και servers, προσφέροντας υψηλή απόδοση και αξιοπιστία. Διαθέτει ενεργή διόρθωση συντελεστή ισχύος (PFC) και πιστοποίηση 80 PLUS Gold, εξασφαλίζοντας ενεργειακή αποδοτικότητα έως 90%. Η τροφοδοσία υποστηρίζει πολλαπλές συνδέσεις, όπως 20+4 pin ATX, EPS 8-pin, PCI Express 6-pin, SATA και Molex, με καλώδια μη αποσπώμενα (non-modular). Ο θόρυβος λειτουργίας είναι χαμηλός, περίπου 20 dB, και η μονάδα έχει διαστάσεις 81.5 x 150 x 40.5 mm και βάρος 960 g. Η τροφοδοσία διαθέτει προστασίες υπερφόρτισης, υπερτάσης και βραχυκυκλώματος, ενώ λειτουργεί σε θερμοκρασίες από 0 έως 40 °C.
| Ισχύς | 350 W |
| Τύπος τροφοδοτικού | Flex ATX |
| Πιστοποίηση 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Μοντελοποίηση καλωδίων | Non-Modular |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Επίπεδο θορύβου | 20 dB |
| Βάρος | 960 g |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 81.5 x 150 x 40.5 mm |
| Τάση εισόδου AC | 90 - 264 V |
| Συχνότητα εισόδου AC | 47 - 63 Hz |
| Συντελεστής ισχύος | 0.9 |
| Τύπος διόρθωσης συντελεστή ισχύος (PFC) | Active |
| Συνδυασμένη ισχύς +3.3V | 90 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +12V | 350 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +5V | 90 W |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +3.3V | 17 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +12V1 | 29.17 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου -12V | 0.3 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +5Vsb | 2.5 A |
| Απόδοση | 90 % |
| Προστασίες ισχύος | Over power, Over voltage, Short circuit |
| Σκοπός | PC/Server |
| Μορφολογία PSU | Flex ATX |
| Έκδοση ATX | 2.4 |
| MTBF | 100000 h |
| Σύνδεσμος τροφοδοσίας μητρικής | 20+4 pin ATX |
| Μήκος καλωδίου τροφοδοσίας μητρικής | 35 cm |
| Αριθμός συνδέσεων SATA | 3 |
| Μήκος καλωδίου τροφοδοσίας SATA | 150, 350 mm |
| Αριθμός συνδέσεων Molex (4-pin) | 2 |
| Μήκος καλωδίου τροφοδοσίας Molex | 150, 350 mm |
| Σύνδεσμος EPS (8-pin) | Ναι |
| Σύνδεσμος PCI Express (6-pin) | 1 |
| Μήκος καλωδίου PCI Express | 35 cm |
| Σύνδεσμος ATX (20+4 pin) | Ναι |
| Σύνδεσμος floppy drive | 1 |
| Μήκος καλωδίου floppy drive | 35 cm |
| Τύπος καλωδίωσης | Non-Modular |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 40 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: