Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η θήκη είναι κατασκευασμένη από ελαφρύ και ανθεκτικό υλικό, προσφέροντας προστασία από γρατζουνιές, ακαθαρσίες και πολλαπλασιασμό μικροβίων. Είναι ιδανική για καθημερινή χρήση και κατάλληλη για μαθητές δημοτικού. Διαθέτει δύο γραμμές και ανάλυση 10, ενώ η τροφοδοσία γίνεται μέσω ηλιακής ή μπαταρίας. Το χρώμα της είναι γαλάζιο και υποστηρίζει Wi-Fi για εύκολη διαχείριση δεδομένων και ενημερώσεις λογισμικού.
| Τύπος | Ερλή |
| Τροφοδοσία | Ηλιακή/Μπαταρία |
| Γραμμές | 2 |
| Ανάλυση | 10 |
| Χρώμα | Γαλάζιο |
| Wi-Fi | Ναι |
| Διαστάσεις (ΜxΠxΥ) | 12.5x7.9x1.5 cm |
| Μήκος | 24,5 cm |
| Πλάτος | 16,8 cm |
| Πάχος | 1,5 cm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: