Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί υπολογιστή διαθέτει μεταλλική κατασκευή με ενσωματωμένο tempered glass panel, προσφέροντας μοντέρνο και ανθεκτικό σχεδιασμό σε μαύρο χρώμα. Υποστηρίζει μητρικές πλακέτες ATX, EATX, micro ATX και Mini-ITX, ενώ διαθέτει 2 θέσεις για 3.5" δίσκους και 6 θέσεις για 2.5" δίσκους. Το κουτί είναι εξοπλισμένο με RGB φωτισμό πολλαπλών χρωμάτων στους ανεμιστήρες, προσφέροντας εντυπωσιακό αισθητικό αποτέλεσμα, ιδανικό για gaming. Υποστηρίζει έως 3 ανεμιστήρες 140 mm μπροστά, 1 στο πλάι και 1 πίσω, με δυνατότητα τοποθέτησης επιπλέον ανεμιστήρων και ψυκτρών υδρόψυξης σε διάφορα μεγέθη. Διαθέτει φίλτρο κατά της σκόνης, διαχείριση καλωδίων και κουμπί ενεργοποίησης. Οι διαστάσεις του είναι 245 mm πλάτος, 507.7 mm βάθος και 525 mm ύψος, με βάρος 10.5 kg.
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υλικό | Μέταλλο, Tempered glass |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, EATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Θέσεις 3.5" | 2 |
| Θέσεις 2.5" | 6 |
| Θέσεις επέκτασης | 7 |
| Πλευρικό παράθυρο | Ναι |
| Φωτισμός | Ναι |
| Χρώμα φωτισμού | Πολλαπλά |
| Τοποθεσία φωτισμού | Case fans |
| Tempered glass panel(s) | Ναι |
| Φίλτρο κατά της σκόνης | Ναι |
| Διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Κουμπί ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Υποστήριξη τροφοδοτικού | PS2 |
| USB 3.2 Gen 1 Type-A θύρες | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 Type-C θύρες | 1 |
| Ήχος εισόδου | Ναι |
| Ήχος εξόδου | Ναι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
| SSD form factor | 2.5" |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 18.5 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 42.5 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού PSU | 22 cm |
| Εγκατεστημένοι μπροστινοί ανεμιστήρες | 3x 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός μπροστινών ανεμιστήρων | 3 |
| Υποστηριζόμενες διαμέτρους μπροστινών ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός πλευρικών ανεμιστήρων | 1 |
| Υποστηριζόμενες διαμέτρους πλευρικών ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Εγκατεστημένος πίσω ανεμιστήρας | 1x 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός επάνω ανεμιστήρων | 3 |
| Υποστηριζόμενες διαμέτρους επάνω ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μπροστινών ψυκτρών | 120, 140, 240, 280, 360, 420 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη πίσω ψυκτρών | 120 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη επάνω ψυκτρών | 120, 140, 240, 280, 360 mm |
| Πλάτος | 245 mm |
| Βάθος | 507.7 mm |
| Ύψος | 525 mm |
| Βάρος | 10.5 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: