Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί υπολογιστή προσφέρει ευελιξία και άνεση στην τοποθέτηση διαφόρων μητρικών πλακών όπως ATX, EATX, micro ATX και Mini-ITX. Κατασκευασμένο από SPCC υλικό σε μαύρο χρώμα, διαθέτει παράθυρο από σκληρυμένο γυαλί και φίλτρο κατά της σκόνης. Υποστηρίζει έως 3 δίσκους 3.5" και 3 δίσκους 2.5", ενώ παρέχει 7 θέσεις επέκτασης. Η μέγιστη υποστήριξη για ψύκτρα CPU είναι 16.6 cm, για κάρτα γραφικών 41.5 cm και για τροφοδοτικό 22 cm. Το τροφοδοτικό τοποθετείται στο κάτω μέρος και δεν περιλαμβάνεται. Υποστηρίζει πολλαπλούς ανεμιστήρες και ψύκτρες σε διάφορες θέσεις, ενώ διαθέτει θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A, USB 3.2 Gen 2 Type-C, καθώς και είσοδο και έξοδο ήχου.
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | SPCC |
| Τύπος | PC |
| Συμβατές μητρικές | ATX, EATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Θέσεις 3.5" | 3 |
| Θέσεις 2.5" | 3 |
| Θέσεις επέκτασης | 7 |
| Πλευρικό παράθυρο | Ναι |
| Πάνελ σκληρυμένου γυαλιού | Ναι |
| Φίλτρο κατά της σκόνης | Ναι |
| Τοποθέτηση τροφοδοτικού | Κάτω |
| Πόρτες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Πόρτες USB 3.2 Gen 2 Type-C | 1 |
| Είσοδος ήχου | Ναι |
| Έξοδος ήχου | Ναι |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 16.6 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 41.5 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού | 22 cm |
| Πλάτος | 270 mm |
| Βάθος | 513 mm |
| Ύψος | 558.5 mm |
| Βάρος | 15.8 kg |
| Υποστήριξη ανεμιστήρων εμπρός (μέγιστο) | 3 |
| Διάμετρος ανεμιστήρων εμπρός | 120, 140 mm |
| Υποστήριξη ανεμιστήρων πλευρικά (μέγιστο) | 3 |
| Διάμετρος ανεμιστήρων πλευρικά | 120, 140 mm |
| Υποστήριξη ανεμιστήρων πίσω (μέγιστο) | 3 |
| Διάμετρος ανεμιστήρων πίσω | 120, 140 mm |
| Υποστήριξη ανεμιστήρων πάνω (μέγιστο) | 2 |
| Διάμετρος ανεμιστήρων πάνω | 120 mm |
| Υποστήριξη ανεμιστήρων κάτω (μέγιστο) | 3 |
| Διάμετρος ανεμιστήρων κάτω | 120, 140 mm |
| Υποστήριξη ψυγείων εμπρός | 420 mm |
| Υποστήριξη ψυγείων πλευρικά | 420 mm |
| Υποστήριξη ψυγείων κάτω | 420 mm |
| Υποστήριξη ψυγείων πίσω | 420 mm |
| Υποστήριξη ψυγείων πάνω | 240 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: