Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το κουτί υπολογιστή τύπου Micro Tower είναι σχεδιασμένο για gaming και υποστηρίζει μητρικές Micro ATX και Mini ITX. Κατασκευασμένο από SPCC και tempered glass, διαθέτει μαύρο χρώμα και παράθυρο από σκληρυμένο γυαλί στο πλάι. Υποστηρίζει έως 3 δίσκους 3.5" και 6 δίσκους 2.5", ενώ διαθέτει 5 θέσεις επέκτασης. Η φωτισμός του είναι διαθέσιμος σε μπλε, πράσινο και κόκκινο χρώμα. Το μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU που χωράει είναι 18.5 cm, το μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών 34 cm και το μέγιστο μήκος τροφοδοτικού 20 cm.
| Τύπος | PC |
| Μορφή | Micro Tower |
| Υλικό | SPCC, Tempered glass |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Αριθμός θέσεων 3.5" | 3 |
| Αριθμός θέσεων 2.5" | 6 |
| Αριθμός θέσεων επέκτασης | 5 |
| Πλευρικό παράθυρο | Ναι |
| Κατάλληλο για | Gaming |
| Φωτισμός | Ναι |
| Χρώμα φωτισμού | Μπλε, Πράσινο, Κόκκινο |
| Πάνελ tempered glass | Ναι |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 18.5 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 34 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού (PSU) | 20 cm |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 2 Type-C | 1 |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
| Υποστήριξη μπροστινών ανεμιστήρων (μέγιστο) | 2 |
| Διάμετρος μπροστινών ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Υποστήριξη πλευρικών ανεμιστήρων (μέγιστο) | 2 |
| Διάμετρος πλευρικών ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Υποστήριξη πίσω ανεμιστήρων (μέγιστο) | 1 |
| Διάμετρος πίσω ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Υποστήριξη κάτω ανεμιστήρων (μέγιστο) | 2 |
| Διάμετρος κάτω ανεμιστήρων | 120 mm |
| Υποστήριξη μπροστινών ψυκτρών | 120, 140, 240, 280 mm |
| Υποστήριξη πλευρικών ψυκτρών | 120, 140, 240, 280 mm |
| Υποστήριξη πίσω ψυκτρών | 120 mm |
| Διαστάσεις (Πλάτος x Βάθος x Ύψος) | 333.2 mm x 425.7 mm x 364.7 mm |
| Βάρος | 8.97 kg |
| Αριθμός τροφοδοτικών | 1 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: