Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα PC με ισχύ 500 W προσφέρει αξιόπιστη παροχή ενέργειας για υπολογιστές με μορφή ATX. Διαθέτει ενεργή διόρθωση παράγοντα ισχύος (PFC) και πιστοποίηση 80 PLUS, εξασφαλίζοντας υψηλή ενεργειακή απόδοση. Ο ανεμιστήρας διαμέτρου 12 cm εξασφαλίζει αποτελεσματική ψύξη, ενώ η κατασκευή της είναι σε μαύρο χρώμα με μη αρθρωτό καλωδιακό σύστημα. Υποστηρίζει πολλαπλές συνδέσεις τροφοδοσίας, όπως 24-pin ATX, EPS 4+4 pin και PCI Express 6+2 pin, καλύπτοντας τις ανάγκες σύγχρονων υπολογιστικών συστημάτων.
| Ισχύς | 500 W |
| Μορφή τροφοδοτικού (PSU) | ATX |
| Πιστοποίηση 80 PLUS | 80 PLUS |
| Τύπος καλωδίωσης | Non-Modular |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 12 cm |
| Αριθμός ανεμιστήρων | 1 |
| Διακόπτης ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Τάση εισόδου AC | 100 - 240 V |
| Συχνότητα εισόδου AC | 50/60 Hz |
| Ρεύμα εισόδου | 10 - 5 A |
| Τύπος διόρθωσης παράγοντα ισχύος (PFC) | Active |
| Συνδυασμένη ισχύς +3.3V | 100 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +12V | 500 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +5V | 100 W |
| Συνδυασμένη ισχύς -12V | 3.6 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +5Vsb | 15 W |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +3.3V | 16 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +12V | 41.67 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +5V | 16 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου -12V | 0.3 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +5Vsb | 3 A |
| Χρόνος διατήρησης τάσης (Hold time) | 17 ms |
| Προστασίες ισχύος | Over current, Over power, Over voltage, Overheating, Short circuit, Under voltage |
| Σκοπός | PC |
| Έκδοση ATX | 3.1 |
| Τεχνολογία ρουλεμάν | FDB |
| Μέσος χρόνος μεταξύ βλαβών (MTBF) | 100000 h |
| Πιστοποιήσεις | CB/FCC/cTUVus/ICES |
| Σύνδεσμος τροφοδοσίας μητρικής | 24-pin ATX |
| Μήκος καλωδίου τροφοδοσίας μητρικής | 60 cm |
| Αριθμός συνδέσεων SATA | 4 |
| Μήκος καλωδίων SATA | 500, 650, 800, 950 mm |
| Αριθμός συνδέσεων Molex (4-pin) | 4 |
| Μήκος καλωδίων Molex | 500, 650, 800, 950 mm |
| Σύνδεσμος EPS (4+4 pin) | Ναι |
| Συνδέσεις PCI Express (6+2 pin) | 2 |
| Μήκος καλωδίου PCI Express | 65 cm |
| Σύνδεσμος ATX Power (24-pin) | Ναι |
| Πλάτος | 150 mm |
| Βάθος | 140 mm |
| Ύψος | 86 mm |
| Τύπος συσκευασίας | Box |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 5 - 40 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40 - 55 °C |
| Σχετική υγρασία λειτουργίας | 20 - 85 % |
| Σχετική υγρασία αποθήκευσης | 10 - 95 % |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: