Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα ισχύος 600W είναι σχεδιασμένη για χρήση σε υπολογιστές με μορφή ATX. Διαθέτει ενεργή διόρθωση παράγοντα ισχύος (PFC) και πιστοποίηση 80 PLUS, εξασφαλίζοντας αποδοτική και αξιόπιστη λειτουργία. Ο ανεμιστήρας διαμέτρου 12 cm προσφέρει αποτελεσματική ψύξη, ενώ η μονάδα υποστηρίζει πολλαπλές συνδέσεις τροφοδοσίας, όπως 24-pin ATX, EPS 4+4 pin και PCI Express 6+2 pin. Η κατασκευή της είναι σε μαύρο χρώμα και έχει διαστάσεις 150x140x86 mm, με λειτουργία σε θερμοκρασίες από 5 έως 40 βαθμούς Κελσίου και υγρασία 20-85%.
| Ισχύς | 600 W |
| Μορφή τροφοδοτικού (PSU) | ATX |
| Πιστοποίηση 80 PLUS | 80 PLUS |
| Τύπος καλωδίωσης | Non-Modular |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 12 cm |
| Αριθμός ανεμιστήρων | 1 |
| Διακόπτης ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Τάση εισόδου AC | 100 - 240 V |
| Συχνότητα εισόδου AC | 50/60 Hz |
| Ρεύμα εισόδου | 12 - 5 A |
| Τύπος διόρθωσης παράγοντα ισχύος (PFC) | Active |
| Συνδυασμένη ισχύς +3.3V | 105 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +12V | 600 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +5V | 105 W |
| Συνδυασμένη ισχύς -12V | 3.6 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +5Vsb | 15 W |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +3.3V | 16 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +12V | 50 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +5V | 16 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου -12V | 0.3 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +5Vsb | 3 A |
| Χρόνος διατήρησης τάσης (Hold time) | 17 ms |
| Προστασίες ισχύος | Over current, Over power, Over voltage, Overheating, Short circuit, Under voltage |
| Σκοπός | PC |
| Έκδοση ATX | 3.1 |
| Τεχνολογία ρουλεμάν | FDB |
| Μέσος χρόνος μεταξύ βλαβών (MTBF) | 100000 h |
| Πιστοποιήσεις | CB/FCC/cTUVus/ICES |
| Σύνδεσμος τροφοδοσίας μητρικής | 24-pin ATX |
| Μήκος καλωδίου τροφοδοσίας μητρικής | 60 cm |
| Αριθμός συνδέσμων τροφοδοσίας SATA | 4 |
| Μήκος καλωδίων τροφοδοσίας SATA | 500, 650, 800, 950 mm |
| Αριθμός συνδέσμων τροφοδοσίας Molex (4-pin) | 4 |
| Μήκος καλωδίων τροφοδοσίας Molex | 500, 650, 800, 950 mm |
| Σύνδεσμος τροφοδοσίας EPS (4+4 pin) | Ναι |
| Σύνδεσμοι τροφοδοσίας PCI Express (6+2 pin) | 2 |
| Μήκος καλωδίου τροφοδοσίας PCI Express | 65 cm |
| Σύνδεσμος τροφοδοσίας ATX (24-pin) | Ναι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 5 - 40 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40 - 55 °C |
| Σχετική υγρασία λειτουργίας | 20 - 85 % |
| Σχετική υγρασία αποθήκευσης | 10 - 95 % |
| Πλάτος | 150 mm |
| Βάθος | 140 mm |
| Ύψος | 86 mm |
| Τύπος συσκευασίας | Κουτί |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: