Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα PC με ισχύ 700 W προσφέρει αξιόπιστη και σταθερή παροχή ενέργειας για υπολογιστές. Διαθέτει ενεργό Power Factor Correction (PFC) και πιστοποίηση 80 PLUS, εξασφαλίζοντας υψηλή ενεργειακή απόδοση και μειωμένες απώλειες. Ο σχεδιασμός της είναι ATX 3.1 με μαύρο χρώμα και έναν ανεμιστήρα διαμέτρου 12 cm για αποτελεσματική ψύξη. Η μονάδα υποστηρίζει πολλαπλές συνδέσεις, όπως 24-pin ATX, EPS 4+4 pin, PCI Express 6+2 pin, SATA και Molex, με καλώδια μη αποσπώμενα (non-modular). Είναι κατάλληλη για χρήση σε PC και διαθέτει προστασίες από υπερφόρτωση, βραχυκύκλωμα και υπερθέρμανση.
| Ισχύς | 700 W |
| Τύπος τροφοδοτικού | ATX |
| Πιστοποίηση | 80 PLUS |
| Μηχανισμός ρουλεμάν | FDB |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 12 cm |
| Αριθμός ανεμιστήρων | 1 |
| Διακόπτης ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Μορφή καλωδίωσης | Non-Modular |
| Μήκος καλωδίου τροφοδοσίας μητρικής | 60 cm |
| Αριθμός συνδέσεων SATA | 4 |
| Μήκος καλωδίων SATA | 500, 650, 800, 950 mm |
| Αριθμός συνδέσεων Molex (4-pin) | 4 |
| Μήκος καλωδίων Molex | 500, 650, 800, 950 mm |
| Σύνδεση EPS (4+4 pin) | Ναι |
| Συνδέσεις PCI Express (6+2 pin) | 2 |
| Μήκος καλωδίου PCI Express | 65 cm |
| Είσοδος AC Τάση | 100 - 240 V |
| Είσοδος AC Συχνότητα | 50/60 Hz |
| Είσοδος Ρεύματος | 12 - 6 A |
| Τύπος Power Factor Correction (PFC) | Active |
| Συνδυασμένη ισχύς +3.3V | 110 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +12V | 700 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +5V | 110 W |
| Συνδυασμένη ισχύς -12V | 3.6 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +5Vsb | 15 W |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +3.3V | 18 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +12V | 58.33 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +5V | 18 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου -12V | 0.3 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +5Vsb | 3 A |
| Χρόνος διατήρησης τάσης (Hold time) | 17 ms |
| Προστασίες ισχύος | Over current, Over power, Over voltage, Overheating, Short circuit, Under voltage |
| Μέσος χρόνος μεταξύ βλαβών (MTBF) | 100000 h |
| Πιστοποιήσεις | CB/FCC/cTUVus/ICES |
| Τύπος τροφοδοτικού (ATX version) | 3.1 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 5 - 40 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40 - 55 °C |
| Σχετική υγρασία λειτουργίας | 20 - 85 % |
| Σχετική υγρασία αποθήκευσης | 10 - 95 % |
| Πλάτος | 150 mm |
| Βάθος | 140 mm |
| Ύψος | 86 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: