Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Mini Tower PC σε λευκό χρώμα κατασκευασμένο από SPCC υλικό προσφέρει κομψό σχεδιασμό με παράθυρο από σκληρυμένο γυαλί στο πλάι, επιτρέποντας την οπτική επαφή με τα εσωτερικά εξαρτήματα. Υποστηρίζει μητρικές Mini-ITX και διαθέτει αρκετούς χώρους για αποθήκευση, με 2 θέσεις για δίσκους 3.5" και 2 θέσεις για δίσκους 2.5". Η ψύξη είναι ευέλικτη, με δυνατότητα τοποθέτησης έως 2 ανεμιστήρων στο πίσω μέρος και 1 στο πάνω μέρος, καθώς και υποστήριξη υδρόψυξης. Η τροφοδοσία τοποθετείται στο κάτω μέρος του κουτιού, ενώ οι θύρες περιλαμβάνουν 2 USB 3.2 Gen 1 Type-A και 1 USB 3.2 Gen 2 Type-C, καθώς και υποδοχή ήχου.
| Μέγεθος | Mini Tower |
| Υλικό | SPCC |
| Χρώμα προϊόντος | Λευκό |
| Συμβατά μεγέθη μητρικής | Mini-ITX |
| Θέσεις 3.5" | 2 |
| Θέσεις 2.5" | 2 |
| Θέσεις 5.25" | 0 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 2 Type-C | 1 |
| Ήχος εισόδου | Ναι |
| Παράθυρο στο πλάι | Ναι |
| Πάνελ από σκληρυμένο γυαλί | Ναι |
| Φίλτρο κατά της σκόνης | Ναι |
| Θέση τροφοδοτικού | Κάτω |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 20 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 38 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού | 22 cm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
| Αριθμός πίσω ανεμιστήρων (μέγιστο) | 2 |
| Διάμετρος πίσω ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Αριθμός πάνω ανεμιστήρων (μέγιστο) | 1 |
| Διάμετρος πάνω ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Υποστήριξη υδρόψυξης | Ναι |
| Μέγεθος πάνω ραδιερατόρων | 120, 140 mm |
| Πλάτος | 300 mm |
| Βάθος | 280 mm |
| Ύψος | 537 mm |
| Βάρος | 7.7 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: