Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί υπολογιστή σε λευκό χρώμα συνδυάζει στιβαρή κατασκευή από SPCC και tempered glass, προσφέροντας μοντέρνο σχεδιασμό με πλαϊνό παράθυρο. Υποστηρίζει μητρικές ATX, EATX, micro ATX και Mini-ITX, ενώ διαθέτει αρκετούς χώρους για αποθήκευση με 4 θέσεις 3.5" και 8 θέσεις 2.5". Είναι ιδανικό για gaming, με υποστήριξη για μεγάλους ψύκτες CPU έως 27.5 cm και κάρτες γραφικών μήκους έως 35.5 cm. Διαθέτει επίσης φίλτρο κατά της σκόνης, κουμπιά reset και on/off, καθώς και πλούσιες επιλογές ψύξης με υποστήριξη πολλαπλών ανεμιστήρων και ραδιοτόρων σε διάφορες θέσεις.
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Τύπος | PC |
| Υλικό | SPCC, Tempered glass |
| Χρώμα προϊόντος | Λευκό |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, EATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Αριθμός θέσεων 3.5" | 4 |
| Αριθμός θέσεων 2.5" | 8 |
| Αριθμός θέσεων επέκτασης | 9 |
| Πλαϊνό παράθυρο | Ναι |
| Κατάλληλο για | Gaming |
| Tempered glass panel(s) | Ναι |
| Φίλτρο κατά της σκόνης | Ναι |
| Κουμπί reset | Ναι |
| Κουμπί on/off | Ναι |
| Μέγιστο ύψος ψύκτη CPU | 27.5 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 35.5 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού PSU | 20 cm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
| SSD form factor | 2.5" |
| Αριθμός πλευρικών ανεμιστήρων (μέγιστος) | 3 |
| Διάμετρος πλευρικών ανεμιστήρων | 120 mm |
| Πίσω ανεμιστήρες εγκατεστημένοι | 2x 120 mm |
| Αριθμός πίσω ανεμιστήρων (μέγιστος) | 2 |
| Διάμετρος πίσω ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Αριθμός επάνω ανεμιστήρων (μέγιστος) | 2 |
| Διάμετρος επάνω ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Αριθμός κάτω ανεμιστήρων (μέγιστος) | 2 |
| Διάμετρος κάτω ανεμιστήρων | 120 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ραδιοτόρων πλευρικά | 120, 240, 360 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ραδιοτόρων κάτω | 120, 240 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ραδιοτόρων επάνω | 120, 140, 240, 280 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη τροφοδοτικού PSU | PS2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A θύρες | 4 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C θύρες | 1 |
| Ήχος εισόδου | Ναι |
| Ήχος εξόδου | Ναι |
| Πλάτος | 388 mm |
| Βάθος | 398 mm |
| Ύψος | 608 mm |
| Βάρος | 14.8 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: