Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί υπολογιστή είναι σχεδιασμένο για gaming και προσφέρει ευελιξία στη χρήση με υποστήριξη μητρικών πλακετών ATX, micro ATX και Mini-ITX. Κατασκευασμένο από SPCC και tempered glass, διαθέτει μπλε χρώμα και παράθυρο στο πλάι, ενώ υποστηρίζει φωτισμό πολλαπλών χρωμάτων μέσω των ανεμιστήρων του. Διαθέτει 1 θέση για 3.5" δίσκο και 2 θέσεις για 2.5" δίσκους, καθώς και 7 θέσεις επέκτασης. Η διαχείριση καλωδίων και τα φίλτρα κατά της σκόνης βελτιώνουν την εμπειρία χρήσης, ενώ το κουτί υποστηρίζει υδρόψυξη και έχει μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU 21 cm και μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών 40 cm.
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Υλικό | SPCC, Tempered glass |
| Χρώμα προϊόντος | Μπλε |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Θέσεις 3.5" | 1 |
| Θέσεις 2.5" | 2 |
| Θέσεις επέκτασης | 7 |
| Παράθυρο στο πλάι | Ναι |
| Κατάλληλο για | Gaming |
| Φωτισμός | Ναι, πολύχρωμος |
| Φίλτρο κατά της σκόνης | Ναι |
| Διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Κουμπί επαναφοράς | Ναι |
| Κουμπί ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| LED ενδείξεις | Ναι |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 21 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 40 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού PSU | 22 cm |
| Θέση τροφοδοτικού | Κάτω |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη τροφοδοτικού | PS2 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 4 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 2 Type-C | 1 |
| Ήχος εισόδου | Ναι |
| Ήχος εξόδου | Ναι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
| Μέγιστος αριθμός πλευρικών ανεμιστήρων | 6 |
| Διάμετρος πλευρικών ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός πίσω ανεμιστήρων | 2 |
| Διάμετρος πίσω ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Προεγκατεστημένοι ανεμιστήρες στην κορυφή | 2x 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων στην κορυφή | 3 |
| Διάμετρος ανεμιστήρων στην κορυφή | 120, 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων στο κάτω μέρος | 1 |
| Διάμετρος ανεμιστήρων στο κάτω μέρος | 120, 140 mm |
| Ταχύτητα ανεμιστήρα | 0 - 1500 RPM |
| Υποστήριξη υδρόψυξης | Ναι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων μπροστά | 120, 140, 360, 420 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων πλάγια | 120, 140 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων πίσω | 120, 140 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυγείων κάτω | 120, 140 mm |
| Πλάτος | 420 mm |
| Βάθος | 286.4 mm |
| Ύψος | 550 mm |
| Βάρος | 9.7 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: