Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί σε πράσινο χρώμα αποτελεί μια εξαιρετική επιλογή για όσους αναζητούν ένα μεσαίου μεγέθους κουτί υπολογιστή με ευελιξία και άνεση στην εγκατάσταση. Υποστηρίζει μητρικές πλακέτες ATX, Micro ATX και Mini ATX, προσφέροντας αρκετό χώρο για την τοποθέτηση εξαρτημάτων και ψύξης. Με διαστάσεις 550 mm μήκος, 286,4 mm πλάτος και 420 mm ύψος, είναι ιδανικό για gaming συστήματα και διαθέτει υποδοχές για δίσκους 3.5'' και 2.5'', καθώς και αρκετές θέσεις για ανεμιστήρες και θύρες σύνδεσης.
| Χρώμα | Πράσινο |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Συμβατές Μητρικές | ATX, Micro ATX, Mini ATX |
| Gaming | Ναι |
| Μήκος | 550 mm |
| Πλάτος | 286,4 mm |
| Ύψος | 420 mm |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 400 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτη Επεξεργαστή | 210 mm |
| Θέσεις Δίσκων 3.5'' | 1 |
| Θέσεις Δίσκων 2.5'' | 2 |
| Πίσω Ανεμιστήρας | 2 |
| Πλαϊνοί Ανεμιστήρες | 3 |
| Μπροστινοί Ανεμιστήρες | 3 |
| Πάνω Ανεμιστήρας | 1 |
| Θέση Ψυγείου | Πλάι |
| Συνδεσιμότητα | Audio, Microphone, USB 3.2, USB-C |
| Προθάλαμος | Πλαϊνό Παράθυρο, Προεγκατεστημένοι Ανεμιστήρες |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: