Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα PC διαθέτει ισχύ 750 W με μέγιστη ισχύ αιχμής 900 W, προσφέροντας αξιόπιστη και σταθερή παροχή ενέργειας για υπολογιστικά συστήματα. Είναι πλήρως modular, επιτρέποντας ευκολία στη διαχείριση καλωδίων και βελτιστοποιημένη ροή αέρα. Η τροφοδοσία υποστηρίζει εύρος εισόδου 100-240 V και συχνότητα 50-60 Hz, ενώ διαθέτει ενεργή διόρθωση συντελεστή ισχύος (PFC). Ο ανεμιστήρας 14 cm με φωτισμό εξασφαλίζει αποτελεσματική ψύξη και αισθητική αναβάθμιση. Η μονάδα είναι πιστοποιημένη με 80 PLUS Gold, εξασφαλίζοντας υψηλή ενεργειακή απόδοση και αξιοπιστία.
| Ισχύς | 750 W |
| Μέγιστη ισχύς αιχμής | 900 W |
| Τύπος modular | Fully-Modular |
| Πιστοποίηση | 80 PLUS Gold |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Τύπος ψύξης | Active |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 14 cm |
| Φωτισμός ανεμιστήρα | Ναι |
| Διακόπτης ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Εύρος εισόδου AC | 100 - 240 V |
| Συχνότητα εισόδου AC | 50 - 60 Hz |
| Ρεύμα εισόδου | 10 A |
| Τύπος Power Factor Correction (PFC) | Active |
| Συνδυασμένη ισχύς (+3.3V) | 120 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (+12V) | 750 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (+5V) | 120 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (-12V) | 3.6 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (+5Vsb) | 15 W |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+3.3V) | 22 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+12V) | 62.5 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+5V) | 22 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (-12V) | 0.3 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+5Vsb) | 3 A |
| Χρόνος διατήρησης τάσης (Hold time) | 16 ms |
| Τεχνολογία ρουλεμάν | HDB |
| Μέσος χρόνος μεταξύ βλαβών (MTBF) | 100000 h |
| Σύνδεσμος τροφοδοσίας μητρικής | 24-pin ATX |
| Μήκος καλωδίου μητρικής | 60 cm |
| Αριθμός SATA συνδέσμων | 9 |
| Μήκος καλωδίων SATA | 500, 650, 800 mm |
| Αριθμός Peripheral (Molex) συνδέσμων (4-pin) | 4 |
| Μήκος καλωδίων Peripheral (Molex) | 500, 650, 800, 950 mm |
| EPS power connector (8-pin) | Ναι |
| EPS power connector (4+4 pin) | Ναι |
| PCI Express power connectors (6+2 pin) | 4 |
| Μήκος καλωδίου PCI Express | 65 cm |
| CPU power connector (4+4 pin) | Ναι |
| Μήκος καλωδίου CPU | 65 cm |
| ATX Power connector (24-pin) | Ναι |
| Floppy drive power connector | 1 |
| Κατηγορία χρήσης | PC |
| Πιστοποιητικά συμμόρφωσης | CE |
| Κωδικός Harmonized System (HS) | 84733020 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 40 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40 - 70 °C |
| Σχετική υγρασία λειτουργίας | 20 - 90 % |
| Σχετική υγρασία αποθήκευσης | 20 - 95 % |
| Βάρος | Μαύρο |
| Πλάτος | 150 mm |
| Βάθος | 160 mm |
| Ύψος | 86 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: