Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα με ισχύ 850 W προσφέρει πλήρως modular καλωδίωση, επιτρέποντας ευκολία στη διαχείριση και βελτιστοποίηση της ροής αέρα μέσα στο κουτί του υπολογιστή. Διαθέτει ενεργή διόρθωση συντελεστή ισχύος (PFC) και πιστοποίηση 80 Plus Gold, εξασφαλίζοντας υψηλή ενεργειακή απόδοση. Ο ανεμιστήρας διαμέτρου 140 mm με τεχνολογία HDB λειτουργεί αθόρυβα και διαθέτει φωτισμό, ενώ η μονάδα υποστηρίζει πολλαπλές προστασίες για ασφαλή λειτουργία σε διάφορες συνθήκες.
| Ισχύς | 850 W |
| Τύπος | ATX |
| Modularity | Fully-Modular |
| Πιστοποίηση | 80 Plus Gold |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Φωτισμός ανεμιστήρα | Ναι |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| Input current | 10 A |
| Power Factor Correction (PFC) type | Active |
| Combined power (+3.3V) | 120 W |
| Combined power (+12V) | 850 W |
| Combined power (+5V) | 120 W |
| Combined power (-12V) | 3.6 W |
| Combined power (+5Vsb) | 15 W |
| Max output current (+3.3V) | 22 A |
| Max output current (+12V) | 70.9 A |
| Max output current (+5V) | 22 A |
| Max output current (-12V) | 0.3 A |
| Max output current (+5Vsb) | 3 A |
| Motherboard power connector | 24-pin ATX |
| Motherboard power cable length | 60 cm |
| Number of SATA power connectors | 9 |
| SATA power cable length | 150, 500 mm |
| Peripheral (Molex) power connectors (4-pin) | 4 |
| Peripheral (Molex) power cable length | 150, 500 mm |
| PCI Express power connectors (6+2 pin) | 4 |
| PCI Express power cable length | 50 cm |
| CPU power connector (4+4 pin) | Ναι |
| CPU power cable length | 65 cm |
| Floppy drive power connector | 1 |
| Floppy disk drive connector | Ναι |
| Floppy disk drive cable length | 15 cm |
| PCI Express connector | Ναι |
| Cabling type | Fully-Modular |
| Cooling type | Active |
| Fan diameter | 14 cm |
| Number of fans | 1 |
| Silent mode | Ναι |
| Bearing technology | HDB |
| Mean time between failures (MTBF) | 100000 h |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 90 % |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 95 % |
| Fan size | 140 mm |
| Προστασία | Over Current Protection (OCP), Over Power Protection (OPP), Over Temperature Protection (OTP), Over Voltage Protection (OVP), Short Circuit Protection (SCP), Under Voltage Protection (UVP) |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: