Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα ισχύος (PSU) με ισχύ 1200 W είναι σχεδιασμένη για χρήση σε υπολογιστές (PC) και διαθέτει μέγεθος ATX, το πιο κοινό μέγεθος για mid και full tower κουτιά. Η μονάδα είναι πλήρως modular, επιτρέποντας την αποσπώμενη καλωδίωση για καλύτερη διαχείριση και αισθητική. Διαθέτει πιστοποίηση 80 PLUS Gold, που εξασφαλίζει υψηλή ενεργειακή απόδοση. Ο ανεμιστήρας έχει διάμετρο 135 mm και τεχνολογία FDB, προσφέροντας αθόρυβη και αποτελεσματική ψύξη. Η τροφοδοσία υποστηρίζει πολλαπλές προστασίες όπως υπερφόρτωση, υπερτάσεις και βραχυκυκλώματα, ενώ η μέση διάρκεια ζωής της είναι 100000 ώρες.
| Ισχύς | 1200 W |
| Μέγεθος τροφοδοτικού (PSU form factor) | ATX |
| Πιστοποίηση | 80 PLUS Gold |
| Modularity | Fully-Modular |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Αριθμός ανεμιστήρων | 1 |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 13.5 cm |
| Silent mode | Ναι |
| Τεχνολογία ρουλεμάν | FDB |
| Τάση εισόδου AC | 100 - 240 V |
| Συχνότητα εισόδου AC | 50 - 60 Hz |
| Τύπος Power Factor Correction (PFC) | Active |
| Συνδυασμένη ισχύς +3.3V | 120 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +12V | 1200 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +5V | 120 W |
| Συνδυασμένη ισχύς -12V | 3.6 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +5Vsb | 15 W |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +3.3V | 22 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +12V | 100 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +5V | 22 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου -12V | 0.3 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +5Vsb | 3 A |
| Χρόνος διατήρησης τάσης (Hold time) | 17 ms |
| Προστασίες ισχύος | Over current, Over power, Over voltage, Overheating, Short circuit, Under voltage |
| Συνδετήρας τροφοδοσίας μητρικής | 24-pin ATX |
| Μήκος καλωδίου τροφοδοσίας μητρικής | 60 cm |
| Αριθμός SATA power connectors | 12 |
| Μήκος καλωδίων SATA power | 500, 650, 800, 950 mm |
| Αριθμός Peripheral (Molex) power connectors (4-pin) | 4 |
| Μήκος καλωδίων Peripheral (Molex) power | 500, 650, 800, 950 mm |
| Αριθμός PCI Express power connectors (6+2 pin) | 4 |
| Αριθμός PCI Express power connectors (16-pin) | 1 |
| Μήκος καλωδίου PCI Express power | 50 cm |
| CPU power connector (4+4 pin) | Ναι |
| Floppy drive power connector | 1 |
| MTBF (Mean time between failures) | 100000 h |
| Διαστάσεις (Πλάτος x Βάθος x Ύψος) | 150 mm x 160 mm x 86 mm |
| Βάρος | 1.88 kg |
| Τύπος συσκευασίας | Box |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 40 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 - 70 °C |
| Σχετική υγρασία λειτουργίας | 20 - 90 % |
| Σχετική υγρασία αποθήκευσης | 5 - 95 % |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: