Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα ATX με ισχύ 750 W προσφέρει αξιόπιστη και αποδοτική παροχή ενέργειας για υπολογιστές και servers. Διαθέτει ενεργή διόρθωση συντελεστή ισχύος (PFC) και πιστοποίηση 80 PLUS Gold, εξασφαλίζοντας υψηλή ενεργειακή απόδοση. Η πλήρως modular καλωδίωση επιτρέπει εύκολη διαχείριση και τακτοποίηση των καλωδίων, ενώ ο ανεμιστήρας 12 cm με υδραυλική τεχνολογία φέρνει αποτελεσματική ψύξη με χαμηλό θόρυβο. Η τροφοδοσία υποστηρίζει πολλαπλές συνδέσεις SATA, Molex και PCI Express, καλύπτοντας τις ανάγκες σύγχρονων συστημάτων.
| Ισχύς | 750 W |
| Τύπος | ATX |
| Πιστοποίηση | 80 PLUS Gold |
| Modularity | Fully-Modular |
| Χρώμα | Λευκό |
| Ανεμιστήρας | 12 cm |
| Τεχνολογία ρουλεμάν | Υδραυλική |
| Αριθμός ανεμιστήρων | 1 |
| Διακόπτης ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Είσοδος AC Τάση | 100 - 240 V |
| Είσοδος AC Συχνότητα | 50/60 Hz |
| Ρεύμα εισόδου | 10 A |
| Τύπος διόρθωσης συντελεστή ισχύος (PFC) | Active |
| Συνδυασμένη ισχύς +3.3V | 100 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +12V | 750 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +5V | 100 W |
| Συνδυασμένη ισχύς -12V | 3.6 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +5Vsb | 15 W |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +3.3V | 20 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +12V | 62.5 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +5V | 20 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου -12V | 0.3 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +5Vsb | 3 A |
| Χρόνος κράτησης (Hold time) | 17 ms |
| Καθυστέρηση σήματος Power Good | 100 - 250 ms |
| Τεχνολογία ρουλεμάν ανεμιστήρα | Hydraulic |
| MTBF | 100000 h |
| Μήκος καλωδίου τροφοδοσίας μητρικής | 55 cm |
| Αριθμός SATA συνδέσεων | 6 |
| Μήκος καλωδίου SATA | 150, 450 mm |
| Αριθμός Molex συνδέσεων (4-pin) | 4 |
| Μήκος καλωδίου Molex | 150, 400 mm |
| Αριθμός PCI Express συνδέσεων (6+2 pin) | 4 |
| Αριθμός PCI Express συνδέσεων (12+4 pin) | 1 |
| Μήκος καλωδίου PCI Express (12+4 pin) | 600 mm |
| Σύνδεση τροφοδοσίας CPU (4+4 pin) | Ναι |
| Μήκος καλωδίου CPU | 70 cm |
| Προστασίες ισχύος | Over current, Over power, Over voltage, Overheating, Short circuit, Under voltage |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 40 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40 - 70 °C |
| Σχετική υγρασία λειτουργίας | 5 - 85 % |
| Σχετική υγρασία αποθήκευσης | 5 - 95 % |
| Επιπλέον λειτουργία | Fan Control Button |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 150 x 140 x 86 mm |
| Τύπος συσκευασίας | Box |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: