Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα ισχύος αυτή είναι σχεδιασμένη για χρήση σε υπολογιστές και servers, προσφέροντας συνολική ισχύ 850 W με ενεργή διόρθωση παράγοντα ισχύος (PFC). Διαθέτει πλήρως modular καλωδίωση για ευκολία στη διαχείριση και βελτιστοποίηση της ροής αέρα, ενώ η λευκή της σχεδίαση και ο ενεργός τρόπος ψύξης με έναν ανεμιστήρα 12 cm εξασφαλίζουν αποτελεσματική λειτουργία και αισθητική αρμονία. Υποστηρίζει πολλαπλές συνδέσεις, όπως 24-pin ATX, 6 SATA, 4 Molex, και PCI Express, καλύπτοντας τις ανάγκες σύγχρονων συστημάτων.
| Συνολική Ισχύς | 850 W |
| Τύπος Modular | Fully-Modular |
| Μορφολογία PSU | ATX |
| Πιστοποίηση 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό |
| Τύπος Ψύξης | Active |
| Διάμετρος Ανεμιστήρα | 12 cm |
| Αριθμός Ανεμιστήρων | 1 fan(s) |
| Διακόπτης On/Off | Ναι |
| Τάση Εισόδου AC | 100 - 240 V |
| Συχνότητα Εισόδου AC | 50/60 Hz |
| Ρεύμα Εισόδου | 10 A |
| Τύπος Power Factor Correction (PFC) | Active |
| Συνδυασμένη Ισχύς +3.3V | 100 W |
| Συνδυασμένη Ισχύς +12V | 850 W |
| Συνδυασμένη Ισχύς +5V | 100 W |
| Συνδυασμένη Ισχύς -12V | 3.6 W |
| Συνδυασμένη Ισχύς +5Vsb | 15 W |
| Μέγιστο Ρεύμα +3.3V | 20 A |
| Μέγιστο Ρεύμα +12V | 70.8 A |
| Μέγιστο Ρεύμα +5V | 20 A |
| Μέγιστο Ρεύμα -12V | 0.3 A |
| Μέγιστο Ρεύμα +5Vsb | 3 A |
| Χρόνος Κράτησης (Hold time) | 17 ms |
| Καθυστέρηση Σήματος Power Good | 100 - 250 ms |
| Τεχνολογία Bearing | Hydraulic |
| MTBF | 100000 h |
| Συνδέσεις Motherboard | 24-pin ATX |
| Μήκος Καλωδίου Motherboard | 55 cm |
| Αριθμός Συνδέσεων SATA | 6 |
| Μήκος Καλωδίου SATA | 150,450 mm |
| Αριθμός Συνδέσεων Molex (4-pin) | 4 |
| Μήκος Καλωδίου Molex | 150,400 mm |
| Αριθμός Συνδέσεων PCI Express (6+2 pin) | 4 |
| Αριθμός Συνδέσεων PCI Express (12+4 pin) | 1 |
| Μήκος Καλωδίου PCI Express (12+4 pin) | 600 mm |
| Σύνδεση CPU (4+4 pin) | Ναι |
| Μήκος Καλωδίου CPU | 70 cm |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0 - 40 °C |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -40 - 70 °C |
| Σχετική Υγρασία Λειτουργίας | 5 - 85 % |
| Σχετική Υγρασία Αποθήκευσης | 5 - 95 % |
| Βάρος | Μεσαίο |
| Πλάτος | 150 mm |
| Βάθος | 140 mm |
| Ύψος | 86 mm |
| Τύπος Συσκευασίας | Box |
| Προστασίες Ισχύος | Over current, Over power, Over voltage, Overheating, Short circuit, Under voltage |
| Επιπλέον | Fan Control Button |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: