Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα ισχύος 1000 W είναι σχεδιασμένη για χρήση σε υπολογιστές με μορφή ATX. Διαθέτει ενεργή διόρθωση παράγοντα ισχύος (PFC) και πιστοποίηση 80 PLUS Gold, εξασφαλίζοντας υψηλή απόδοση και ενεργειακή αποδοτικότητα. Η πλήρως modular καλωδίωση επιτρέπει ευκολία στη διαχείριση καλωδίων και βελτιστοποιημένο αερισμό. Ο ανεμιστήρας 12 cm με υδραυλική τεχνολογία φέρνει αποτελεσματική ψύξη με χαμηλό θόρυβο. Η τροφοδοσία υποστηρίζει πολλαπλές συνδέσεις, όπως 24-pin ATX, 6 SATA, 4 Molex, 5 PCI Express 6+2 pin και 1 PCI Express 12+4 pin, καλύπτοντας τις ανάγκες σύγχρονων συστημάτων.
| Ισχύς | 1000 W |
| Μορφή τροφοδοτικού (PSU) | ATX |
| Πιστοποίηση | 80 PLUS Gold |
| Modularity | Fully-Modular |
| Χρώμα προϊόντος | Λευκό |
| Τύπος ψύξης | Active |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 12 cm |
| Αριθμός ανεμιστήρων | 1 fan(s) |
| Διακόπτης ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Τάση εισόδου AC | 100 - 240 V |
| Συχνότητα εισόδου AC | 50/60 Hz |
| Ρεύμα εισόδου | 15 - 10 A |
| Τύπος Power Factor Correction (PFC) | Active |
| Συνδυασμένη ισχύς (+3.3V) | 100 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (+12V) | 999.6 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (+5V) | 100 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (-12V) | 3.6 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (+5Vsb) | 15 W |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+3.3V) | 20 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+12V) | 83.3 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+5V) | 20 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (-12V) | 0.3 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+5Vsb) | 3 A |
| Χρόνος διατήρησης τάσης (Hold time) | 17 ms |
| Προστασίες ισχύος | Over current, Over power, Under voltage, Over voltage, Short circuit |
| Σκοπός | PC |
| Έκδοση ATX | 3.1 |
| Τεχνολογία ρουλεμάν | Hydraulic |
| Μέσος χρόνος μεταξύ βλαβών (MTBF) | 100000 h |
| Σύνδεσμος τροφοδοσίας μητρικής | 24-pin ATX |
| Μήκος καλωδίου τροφοδοσίας μητρικής | 55 cm |
| Αριθμός συνδέσεων SATA | 6 |
| Μήκος καλωδίου SATA | 150,450 mm |
| Αριθμός συνδέσεων Molex (4-pin) | 4 |
| Μήκος καλωδίου Molex | 150,400 mm |
| Σύνδεσμος EPS (4+4 pin) | Ναι |
| Συνδέσεις PCI Express (6+2 pin) | 5 |
| Σύνδεσμος PCI Express (12+4 pin) | 1 |
| Μήκος καλωδίου PCI Express (12+4 pin) | 600 mm |
| Τύπος καλωδίωσης | Fully-Modular |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 40 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40 - 70 °C |
| Σχετική υγρασία λειτουργίας | 5 - 85 % |
| Πλάτος | 150 mm |
| Βάθος | 140 mm |
| Ύψος | 86 mm |
| Πιστοποιητικά συμμόρφωσης | BIS, BSMI, CB, CCC, CE, EAC, Federal Communications Commission (FCC), ICES, Low Voltage Directive (LVD), RCM, UKCA, cTUVus |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: