Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα ισχύος 850 W είναι σχεδιασμένη για χρήση σε υπολογιστές PC με μορφή ATX. Διαθέτει πιστοποίηση 80 PLUS Platinum που εξασφαλίζει υψηλή ενεργειακή απόδοση και λειτουργεί σε εύρος τάσης εισόδου 100-240 V με συχνότητα 50/60 Hz. Η μονάδα είναι πλήρως modular, επιτρέποντας την ευέλικτη διαχείριση καλωδίων και βελτιστοποιημένη ροή αέρα. Ο ανεμιστήρας 12 cm με τεχνολογία FDB προσφέρει αθόρυβη και αποτελεσματική ψύξη, ενώ η μονάδα υποστηρίζει πολλαπλές προστασίες για ασφαλή λειτουργία.
| Ισχύς | 850 W |
| Τύπος τροφοδοτικού | ATX |
| Πιστοποίηση 80 PLUS | 80 PLUS Platinum |
| Modularity | Fully-Modular |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Τύπος ψύξης | Active |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 12 cm |
| Αριθμός ανεμιστήρων | 1 fan(s) |
| Διακόπτης On/Off | Ναι |
| Τάση εισόδου AC | 100 - 240 V |
| Συχνότητα εισόδου AC | 50/60 Hz |
| Ρεύμα εισόδου | 10 A |
| Τύπος Power Factor Correction (PFC) | Active |
| Συνδυασμένη ισχύς +3.3V | 100 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +12V | 849.6 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +5V | 100 W |
| Συνδυασμένη ισχύς -12V | 3.6 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +5Vsb | 12.5 W |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +3.3V | 20 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +12V | 70.8 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +5V | 20 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου -12V | 0.3 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου +5Vsb | 2.5 A |
| Απόδοση | 70 % |
| Συνδεσμολογία μητρικής | 24-pin ATX |
| Μήκος καλωδίου μητρικής | 60 cm |
| Αριθμός SATA συνδέσεων | 8 |
| Μήκος καλωδίου SATA | 150,500 mm |
| Αριθμός Molex συνδέσεων (4-pin) | 4 |
| Μήκος καλωδίου Molex | 150,500 mm |
| EPS σύνδεση (4+4 pin) | Ναι |
| PCI Express συνδέσεις (6+2 pin) | 4 |
| PCI Express σύνδεση (16-pin) | 1 |
| ATX Power σύνδεση (24-pin) | Ναι |
| Μέσος χρόνος μεταξύ βλαβών (MTBF) | 100000 h |
| Προστασίες | Over Current Protection (OCP), Over Voltage Protection (OVP) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 45 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40 - 70 °C |
| Σχετική υγρασία λειτουργίας | 5 - 85 % |
| Σχετική υγρασία αποθήκευσης | 5 - 95 % |
| Πιστοποιήσεις ασφαλείας | CE/FCC/UKCA/ICES/LVD/TUV/cTUVus/CB/CCC/BSMI |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: