Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα ισχύος 1000 W με πιστοποίηση 80 PLUS Platinum προσφέρει υψηλή απόδοση και αξιοπιστία για υπολογιστές. Διαθέτει πλήρως αρθρωτό σχεδιασμό (Full Modular) που επιτρέπει την εύκολη διαχείριση καλωδίων και βελτιώνει τη ροή αέρα στο εσωτερικό του κουτιού. Η μονάδα είναι σχεδιασμένη σε μορφή SFX, κατάλληλη για compact ή mini-ITX κουτιά, και διαθέτει ενεργή διόρθωση παράγοντα ισχύος (Active PFC). Ο ανεμιστήρας 92 mm εξασφαλίζει αποτελεσματική ψύξη με χαμηλό θόρυβο, ενώ οι πολλαπλές προστασίες όπως Over Current, Over Power, Over Voltage, Short Circuit και Under Voltage διασφαλίζουν την ασφαλή λειτουργία της τροφοδοσίας.
| Ισχύς | 1000 W |
| Τύπος | SFX |
| Πιστοποίηση | 80 PLUS Platinum |
| Modularity | Full Modular |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Τύπος ψύξης | Active |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 9 cm |
| Αριθμός ανεμιστήρων | 1 fan(s) |
| On/off διακόπτης | Ναι |
| Τάση εισόδου AC | 100 - 240 V |
| Συχνότητα εισόδου AC | 50/60 Hz |
| Ρεύμα εισόδου | 15 - 8 A |
| Τύπος Power Factor Correction (PFC) | Active |
| Συνδυασμένη ισχύς (+3.3V) | 120 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (+12V) | 1000 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (+5V) | 120 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (-12V) | 3.6 W |
| Συνδυασμένη ισχύς (+5Vsb) | 12.5 W |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+3.3V) | 18 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+12V) | 83.3 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+5V) | 18 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (-12V) | 0.3 A |
| Μέγιστο ρεύμα εξόδου (+5Vsb) | 2.5 A |
| Χρόνος διατήρησης (Hold time) | 17 ms |
| Απόδοση | 92 % |
| Καθυστέρηση σήματος Power Good | 100 - 150 ms |
| Προστασίες ισχύος | Over current, Over power, Over voltage, Short circuit, Under voltage |
| Σύνδεσμος τροφοδοσίας μητρικής | 24-pin ATX |
| Μήκος καλωδίου μητρικής | 30 cm |
| Αριθμός SATA power connectors | 8 |
| Μήκος καλωδίων SATA power | 750,600,450,300 mm |
| Αριθμός Peripheral (Molex) power connectors (4-pin) | 4 |
| Μήκος καλωδίων Peripheral (Molex) power | 750,600,450,300 mm |
| Αριθμός PCI Express power connectors (6+2 pin) | 4 |
| Αριθμός PCI Express power connectors (12+4 pin) | 1 |
| CPU power connector (4+4 pin) | Ναι |
| Μήκος καλωδίου CPU power | 40 cm |
| Floppy drive power connector | 1 |
| Floppy disk drive connector | Ναι |
| Τεχνολογία ρουλεμάν | FDB |
| MTBF (Mean time between failures) | 100000 h |
| Μορφή τροφοδοτικού (PSU form factor) | CFX |
| Έκδοση ATX | 3.1 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 5 - 40 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40 - 55 °C |
| Σχετική υγρασία λειτουργίας | 20 - 85 % |
| Σχετική υγρασία αποθήκευσης | 10 - 95 % |
| Βάρος & Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 125 x 103.8 x 63.5 mm |
| Τύπος συσκευασίας | Box |
| Πιστοποιήσεις ασφαλείας | CE/UKCA/FCC/ICES/CB/TUV/cTUVus/LVD/CCC/BSMI/S-MARK/EAC/RCM |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: