Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα Power Supply με ισχύ 1550 W και μορφή ATX προσφέρει υψηλή απόδοση και αξιοπιστία για υπολογιστές με μεσαίου και μεγάλου μεγέθους κουτιά. Διαθέτει πιστοποίηση 80 Plus Titanium, που εξασφαλίζει αποδοτικότητα έως και 94%, ενώ η πλήρως modular σχεδίαση της επιτρέπει την εύκολη διαχείριση καλωδίων και βελτιώνει τη ροή αέρα. Ο ανεμιστήρας 140 mm εξασφαλίζει αποτελεσματική ψύξη με χαμηλό θόρυβο, καθιστώντας την ιδανική για απαιτητικά συστήματα.
| Τύπος | Power Supply |
| Μορφή | ATX |
| Ισχύς | 1550 W |
| Modularity | Full Modular |
| Πιστοποίηση | 80 Plus Titanium |
| Ηλεκτρικό ρεύμα | 12 V |
| Βάρος μικτό | 2.4 kg |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 140 mm |
| Προστασίες | Over Current Protection (OCP), Over Power Protection (OPP), Over Temperature Protection (OTP), Over Voltage Protection (OVP), Short Circuit Protection (SCP), Under Voltage Protection (UVP) |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: