Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η τροφοδοτική μονάδα ισχύος 700 W είναι σχεδιασμένη για χρήση σε υπολογιστές με μορφή ATX. Διαθέτει ενεργό Power Factor Correction (PFC) και πιστοποίηση 80 PLUS, εξασφαλίζοντας υψηλή ενεργειακή απόδοση έως 86%. Η τροφοδοσία παρέχει σταθερή ισχύ σε διάφορες γραμμές, με μέγιστο ρεύμα 54 A στη γραμμή +12V, και συνολική ισχύ 648 W σε αυτήν. Ο ανεμιστήρας 12 cm λειτουργεί με ταχύτητα 1800 RPM, προσφέροντας αποτελεσματική ψύξη. Η τροφοδοσία είναι μη αρθρωτή (Non-Modular) και διαθέτει πλήθος συνδέσεων, όπως 6 SATA, 5 Molex, 2 PCI Express και 20+4 pin ATX για τη μητρική.
| Ισχύς | 700 W |
| Τύπος τροφοδοτικού | ATX |
| Πιστοποίηση | 80 PLUS |
| Μηχανισμός καλωδίωσης | Non-Modular |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τάση εισόδου AC | 230 V |
| Συχνότητα εισόδου AC | 50 - 60 Hz |
| Ρεύμα εισόδου | 9 A |
| Power Factor Correction (PFC) | Active |
| Συνδυασμένη ισχύς +3.3V | 120 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +12V | 648 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +5V | 120 W |
| Συνδυασμένη ισχύς -12V | 6 W |
| Συνδυασμένη ισχύς +5Vsb | 12.5 W |
| Μέγιστο ρεύμα +3.3V | 24 A |
| Μέγιστο ρεύμα +12V | 54 A |
| Μέγιστο ρεύμα +5V | 17 A |
| Μέγιστο ρεύμα -12V | 0.5 A |
| Μέγιστο ρεύμα +5Vsb | 2.5 A |
| Χρόνος διατήρησης τάσης (Hold time) | 16 ms |
| Απόδοση | 86 % |
| Μέσος χρόνος μεταξύ βλαβών (MTBF) | 100000 h |
| Συνδέσεις SATA | 6 |
| Συνδέσεις Molex (4-pin) | 5 |
| Συνδέσεις PCI Express (6+2 pin) | 2 |
| Σύνδεση CPU (4+4 pin) | Ναι |
| Σύνδεση μητρικής (20+4 pin) | Ναι |
| Σύνδεση floppy disk | Ναι |
| Διάμετρος ανεμιστήρα | 12 cm |
| Αριθμός ανεμιστήρων | 1 |
| Ταχύτητα ανεμιστήρα | 1800 RPM |
| Τοποθεσία ανεμιστήρα | Πάνω |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 5 - 40 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40 - 55 °C |
| Σχετική υγρασία λειτουργίας | 20 - 85 % |
| Σχετική υγρασία αποθήκευσης | 10 - 95 % |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 150 x 140 x 86 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: