Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί είναι ιδανικό για χρήστες που αναζητούν ευελιξία και άνεση στην τοποθέτηση των εξαρτημάτων τους. Κατασκευασμένο από SPCC υλικό σε μαύρο χρώμα, υποστηρίζει μητρικές πλακέτες ATX, micro ATX και Mini-ITX. Διαθέτει παράθυρο από tempered glass πάχους 4 mm και φωτισμό RGB στα ανεμιστηράκια και στο μπροστινό μέρος, προσφέροντας μοντέρνο αισθητικό αποτέλεσμα. Υποστηρίζει έως 3 δίσκους 3.5" και 2 δίσκους 2.5", ενώ διαθέτει 7 θέσεις επέκτασης. Η μέγιστη υποστήριξη για ψύκτρα CPU είναι 16 cm, για κάρτα γραφικών 33 cm και για τροφοδοτικό 16 cm. Το κουτί περιλαμβάνει έναν μπροστινό και έναν πίσω ανεμιστήρα 120 mm, με δυνατότητα υποστήριξης έως 3 μπροστινών και 2 επάνω ανεμιστήρων 120 ή 140 mm. Η ταχύτητα των ανεμιστήρων κυμαίνεται από 0 έως 1000 RPM. Το βάρος του κουτιού είναι 6.2 kg και οι διαστάσεις του 206x402x461 mm (Πλάτος x Βάθος x Ύψος).
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Τύπος | PC |
| Υλικό | SPCC |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Αριθμός θέσεων 3.5" | 3 |
| Αριθμός θέσεων 2.5" | 2 |
| Αριθμός θέσεων επέκτασης | 7 |
| Πλευρικό παράθυρο | Ναι |
| Φωτισμός | Ναι |
| Τοποθεσία φωτισμού | Case fans, Μπροστά |
| Πάχος tempered glass | 4 mm |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 16 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 33 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού (PSU) | 16 cm |
| Μπροστινοί ανεμιστήρες εγκατεστημένοι | 1x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός μπροστινών ανεμιστήρων | 3 |
| Διάμετροι υποστηριζόμενων μπροστινών ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Πίσω ανεμιστήρας εγκατεστημένος | 1x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός πίσω ανεμιστήρων | 1 |
| Διάμετρος υποστηριζόμενου πίσω ανεμιστήρα | 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός επάνω ανεμιστήρων | 2 |
| Διάμετροι υποστηριζόμενων επάνω ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Ταχύτητα ανεμιστήρα | 0 - 1000 RPM |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Ήχος εισόδου | Ναι |
| Ήχος εξόδου | Ναι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
| Αριθμός υποστηριζόμενων HDD | 3 |
| Πλάτος | 206 mm |
| Βάθος | 402 mm |
| Ύψος | 461 mm |
| Βάρος | 6.2 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: