Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί υπολογιστή είναι σχεδιασμένο για gaming και προσφέρει ευελιξία στην τοποθέτηση μητρικών πλακετών διαφόρων μεγεθών όπως ATX, EATX, micro ATX και Mini-ITX. Κατασκευασμένο από SPCC και tempered glass, διαθέτει μαύρο χρώμα και παράθυρο από σκληρυμένο γυαλί στο πλάι, επιτρέποντας την οπτική επαφή με τα εσωτερικά εξαρτήματα. Υποστηρίζει έως 2 δίσκους 3.5" και 2 δίσκους 2.5", ενώ διαθέτει 7 θέσεις επέκτασης και φωτισμό RGB στα ανεμιστηράκια. Η μέγιστη υποστηριζόμενη διάσταση για κάρτα γραφικών είναι 42 cm και για ψύκτρα CPU 18 cm, με δυνατότητα τοποθέτησης τροφοδοτικού στο κάτω μέρος.
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | SPCC, Tempered glass |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, EATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Αριθμός θέσεων 3.5" | 2 |
| Αριθμός θέσεων 2.5" | 2 |
| Αριθμός θέσεων επέκτασης | 7 |
| Πλευρικό παράθυρο | Ναι |
| Φωτισμός | Ναι, RGB |
| Κατάλληλο για | Gaming |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 18 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 42 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού PSU | 22 cm |
| Τοποθέτηση τροφοδοτικού | Κάτω |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη τροφοδοτικού | ATX, PS2 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 2 Type-C | 1 |
| Ήχος εισόδου/εξόδου | Ναι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
| Εγκατεστημένοι πλευρικοί ανεμιστήρες | 2x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός πλευρικών ανεμιστήρων | 2 |
| Διάμετρος πλευρικών ανεμιστήρων | 120 mm |
| Εγκατεστημένος πίσω ανεμιστήρας | 1x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός πίσω ανεμιστήρων | 1 |
| Διάμετρος πίσω ανεμιστήρα | 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός επάνω ανεμιστήρων | 3 |
| Διάμετρος επάνω ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Μέγιστος αριθμός κάτω ανεμιστήρων | 3 |
| Διάμετρος κάτω ανεμιστήρων | 120 mm |
| Υποστήριξη υδρόψυξης | Ναι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ραδιοακτινών επάνω | 120, 240, 360 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ραδιοακτινών πίσω | 120 mm |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 230 x 454 x 459 mm |
| Βάρος | 6.35 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: