Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower είναι ένα δημοφιλές μέγεθος κουτιού υπολογιστή που προσφέρει χώρο και ευελιξία για απλή ή απαιτητική χρήση. Υποστηρίζει μητρικές πλακέτες ATX και micro ATX, καθώς και άλλες μικρότερες διαστάσεις, καθιστώντας το ιδανικό για διάφορες ανάγκες. Διαθέτει αρκετό χώρο για την εγκατάσταση μεγάλων καρτών γραφικών και ψυκτρών, ενώ υποστηρίζει πολλαπλές μονάδες αποθήκευσης και ανεμιστήρες για βελτιωμένη ψύξη.
| Χρώμα | Μπεζ |
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Συμβατές Μητρικές | ATX, Extended ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Ύψος | 456 mm |
| Πλάτος | 230 mm |
| Βάθος | 454 mm |
| Μέγιστο Μήκος Κάρτας Γραφικών | 420 mm |
| Μέγιστο Ύψος Ψύκτη Επεξεργαστή | 180 mm |
| Θέσεις Σκληρών Δίσκων 3.5'' | 2 |
| Θέσεις Σκληρών Δίσκων 2.5'' | 2 |
| Θέσεις Ανεμιστήρων Πίσω | 2 |
| Θέσεις Ανεμιστήρων Πλαϊνές | 2 |
| Θέσεις Ανεμιστήρων Επάνω | 3 |
| Θέσεις Ανεμιστήρων Εμπρός | 1 |
| Υποστήριξη Υδρόψυξης | Πίσω, Πίσω |
| Συνδεσιμότητα | Audio, USB 3.0, USB 3.2, USB-C |
| Περιθώρια | RGB Lighting, Πλαϊνό Παράθυρο, Προεγκατεστημένοι Ανεμιστήρες |
| Gaming | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: