Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί υπολογιστή διαθέτει μπλε χρώμα και κατασκευή από SPCC και tempered glass, προσφέροντας μοντέρνο σχεδιασμό με πλευρικό παράθυρο. Υποστηρίζει μητρικές ATX, micro ATX και Mini-ITX, ενώ είναι κατάλληλο για gaming. Διαθέτει 1 θέση για 3.5" δίσκο και 2 θέσεις για 2.5" δίσκους, με συνολικά 7 θέσεις επέκτασης. Η ψύξη περιλαμβάνει 3 ανεμιστήρες 120 mm στο πλάι και 1 ανεμιστήρα 120 mm στο πίσω μέρος, με υποστήριξη για υδρόψυξη και πολλαπλές θέσεις για ραδιέτα. Η φωτιστική εγκατάσταση RGB βρίσκεται στους ανεμιστήρες, προσφέροντας πολύχρωμο φωτισμό. Παρέχει θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A, USB 3.2 Gen 2 Type-C, καθώς και audio είσοδο και έξοδο.
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Χρώμα | Μπλε |
| Υλικό | SPCC, Tempered glass |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Θέσεις 3.5" δίσκων | 1 |
| Θέσεις 2.5" δίσκων | 2 |
| Θέσεις επέκτασης | 7 |
| Πλευρικό παράθυρο | Ναι |
| Κατάλληλο για | Gaming |
| Φωτισμός | Ναι, RGB πολύχρωμο |
| Κουμπί reset | Ναι |
| Κουμπί on/off | Ναι |
| LED ενδείξεις | Ναι |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 16 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 41.5 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού (PSU) | 20 cm |
| Θέση τροφοδοτικού | Πλάγια |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη τροφοδοτικού | PS2 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 2 Type-C | 1 |
| Θύρες USB 2.0 | 0 |
| Ήχος είσοδος | Ναι |
| Ήχος έξοδος | Ναι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη HDD | 2.5", 3.5" |
| Ανεμιστήρες πλάγιοι εγκατεστημένοι | 3x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός πλάγιων ανεμιστήρων | 3 |
| Διάμετροι πλάγιων ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Ανεμιστήρες πίσω εγκατεστημένοι | 1x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός πίσω ανεμιστήρων | 1 |
| Διάμετρος πίσω ανεμιστήρα | 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων πάνω | 3 |
| Διάμετρος ανεμιστήρων πάνω | 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων κάτω | 3 |
| Διάμετρος ανεμιστήρων κάτω | 120 mm |
| Ταχύτητα ανεμιστήρα | 0 - 1000 RPM |
| Υποστήριξη υδρόψυξης | Ναι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ραδιέτας πλάγια | 120, 140, 240, 280 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ραδιέτας πίσω | 120 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ραδιέτας κάτω | 120, 240, 360 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ραδιέτας πάνω | 120, 240, 360 mm |
| Πλάτος | 285 mm |
| Βάθος | 442 mm |
| Ύψος | 410 mm |
| Βάρος | 6.93 kg |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: