Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί σε χρώμα Sand είναι σχεδιασμένο για gaming και υποστηρίζει μητρικές πλακέτες τύπου ATX, micro ATX και Mini-ITX. Κατασκευασμένο από SPCC και tempered glass, διαθέτει παράθυρο στο πλάι και RGB φωτισμό πολλαπλών χρωμάτων στα ανεμιστηράκια του. Υποστηρίζει έως 1 δίσκο 3.5" και 2 δίσκους 2.5", ενώ διαθέτει 8 θέσεις επέκτασης. Η διαχείριση καλωδίων είναι εύκολη και διαθέτει κουμπιά reset και on/off. Υποστηρίζει ψύξη με έως 3 ανεμιστήρες 120 mm στο πλάι, 1 ανεμιστήρα 120 mm πίσω, 3 ανεμιστήρες στο πάνω μέρος (120 ή 140 mm) και 3 στο κάτω μέρος (120 mm). Υπάρχει δυνατότητα υδρόψυξης με υποστήριξη ραδιερατόρων διαφόρων μεγεθών σε πλάι, πίσω και πάνω.
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Τύπος | PC |
| Υλικό | SPCC, Tempered glass |
| Χρώμα προϊόντος | Sand |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Αριθμός θέσεων 3.5" | 1 |
| Αριθμός θέσεων 2.5" | 2 |
| Αριθμός θέσεων επέκτασης | 8 |
| Παράθυρο στο πλάι | Ναι |
| Κατάλληλο για | Gaming |
| Φωτισμός | Ναι |
| Χρώμα φωτισμού | Πολλαπλά |
| Τοποθεσία φωτισμού | Case fans |
| Tempered glass panel(s) | Ναι |
| Διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Κουμπί reset | Ναι |
| Κουμπί on/off | Ναι |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 16 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 42 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού PSU | 18 cm |
| Τροφοδοτικό συμπεριλαμβάνεται | Όχι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη τροφοδοτικού | PS2 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C | 1 |
| Θύρες USB 2.0 | 0 |
| Θύρα combo ακουστικών/μικροφώνου | Ναι |
| Εγκατεστημένοι ανεμιστήρες πλάι | 3x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων πλάι | 3 |
| Διάμετρος ανεμιστήρων πλάι | 120 mm |
| Εγκατεστημένος ανεμιστήρας πίσω | 1x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων πίσω | 1 |
| Διάμετρος ανεμιστήρων πίσω | 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων πάνω | 3 |
| Διάμετρος ανεμιστήρων πάνω | 120,140 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων κάτω | 3 |
| Διάμετρος ανεμιστήρων κάτω | 120 mm |
| Υποστήριξη υδρόψυξης | Ναι |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ραδιερατόρων πλάι | 120,240,360 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ραδιερατόρων πίσω | 120 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ραδιερατόρων πάνω | 120,140,240,280,360 mm |
| Διαστάσεις (Πλάτος x Βάθος x Ύψος) | 288 mm x 469 mm x 471 mm |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: