Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Τύπος | Unmanaged |
| Θύρες Ethernet | 24 |
| Τύπος θυρών Ethernet | Fast Ethernet (10/100) |
| Rack mounting | Ναι |
| Χρώμα προϊόντος | Γκρι |
| Υλικό περιβλήματος | Μέταλλο |
| LED ενδείξεις | Ναι |
| Πίνακας διευθύνσεων MAC | 8000 entries |
| Χωρητικότητα μεταγωγής | 4.8 Gbit/s |
| Ρυθμός προώθησης | 3.57 Mpps |
| Μνήμη buffer πακέτων | 2 MB |
| Υποστηριζόμενα πρότυπα δικτύου | IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Τεχνολογία καλωδίωσης Ethernet | 10GBASE-T, 100BASE-TX |
| Υποστηριζόμενοι τύποι καλωδίων | Cat3, Cat5e, Cat4, Cat5 |
| Auto MDI/MDI-X | Ναι |
| Ταχύτητες δεδομένων Ethernet LAN | 10, 100 Mbit/s |
| Τροφοδοσία ρεύματος | AC |
| Τροφοδοτικό περιλαμβάνεται | Ναι |
| Τάση εισόδου AC | 100 - 240 V |
| Συχνότητα εισόδου AC | 50/60 Hz |
| Κατανάλωση ισχύος (τυπική) | 3.53 W |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 40 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40 - 70 °C |
| Σχετική υγρασία λειτουργίας | 10 - 90 % |
| Σχετική υγρασία αποθήκευσης | 5 - 90 % |
| Αποβολή θερμότητας | 10.88 BTU/h |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 294 x 180 x 44 mm |
| Πιστοποιήσεις συμμόρφωσης | CE, FCC, RoHS |
| Fanless | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: