Αυτός ο unmanaged switch προσφέρει αξιόπιστη και αποδοτική διαχείριση δικτύου με πέντε Gigabit Ethernet θύρες, εκ των οποίων τέσσερις υποστηρίζουν Power over Ethernet (PoE) με συνολικό προϋπολογισμό ισχύος 40 W. Είναι σχεδιασμένος για τοποθέτηση σε τοίχο και διαθέτει LED ενδείξεις για εύκολη παρακολούθηση της λειτουργίας. Υποστηρίζει σημαντικά πρότυπα δικτύωσης και παρέχει δυνατότητες όπως Quality of Service (QoS), jumbo frames και IGMP snooping, εξασφαλίζοντας υψηλή απόδοση και σταθερότητα στη μετάδοση δεδομένων.
| Τύπος switch | Unmanaged |
| Πλήθος θύρων Ethernet | 5 |
| Τύπος θυρών Ethernet | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Υποστήριξη PoE | Ναι |
| Πλήθος PoE+ θυρών | 4 |
| Συνολικός προϋπολογισμός ισχύος PoE | 40 W |
| LED ενδείξεις | Ναι |
| Τοποθέτηση σε τοίχο | Ναι |
| Υποστήριξη QoS | Ναι |
| IGMP snooping | Ναι |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Πίνακας διευθύνσεων MAC | 2000 entries |
| Χωρητικότητα switching | 10 Gbit/s |
| Ρυθμός προώθησης | 7.44 Mpps |
| Υποστήριξη jumbo frames | Ναι, έως 16000 bytes |
| Πρότυπα δικτύωσης | IEEE 802.1p, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Τεχνολογία καλωδίωσης Ethernet | 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T |
| Υποστηριζόμενοι τύποι καλωδίων | Cat3, Cat4, Cat5, Cat5e, Cat6 |
| Υποστήριξη flow control | Ναι |
| Auto MDI/MDI-X | Ναι |
| Auto-negotiation | Ναι |
| MAC address auto-learning | Ναι |
| MAC address auto-aging | Ναι |
| Τροφοδοσία | DC/PoE |
| Τροφοδοτικό περιλαμβάνεται | Ναι |
| Τάση εισόδου AC | 100 - 240 V |
| Συχνότητα εισόδου AC | 50/60 Hz |
| Τάση εισόδου DC | 53.5 V |
| Ρεύμα εισόδου | 0.81 A |
| Μέγιστη κατανάλωση ισχύος | 47.5 W |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 - 40 °C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40 - 70 °C |
| Σχετική υγρασία λειτουργίας | 10 - 90 % |
| Σχετική υγρασία αποθήκευσης | 5 - 90 % |
| Αποβολή θερμότητας | 161.98 BTU/h |
| Διαστάσεις (ΠxΒxΥ) | 99.8 x 98 x 25 mm |
| Βάρος | 730 g |
| Fanless | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: