Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Αυτός ο unmanaged switch διαθέτει 8 θύρες Gigabit Ethernet με υποστήριξη PoE+ και συνολικό προϋπολογισμό ισχύος 126 W, ιδανικός για τη σύνδεση και τροφοδοσία συσκευών δικτύου. Είναι κατάλληλος για τοποθέτηση σε desktop ή rack, προσφέροντας εύκολη εγκατάσταση και αξιόπιστη απόδοση με εύρος ζώνης 16 Gbps. Υποστηρίζει λειτουργίες όπως flow control, auto-negotiation, IGMP snooping και QoS, ενώ διαθέτει πίνακα διευθύνσεων MAC με 4.000 εγγραφές και υποστήριξη jumbo frames έως 16KB.
| Τύπος Συσκευής | Switch - 8 θύρες - unmanaged |
| Τύπος Ενσωμάτωσης | Desktop, rack-mountable |
| Υποκατηγορία | Gigabit Ethernet |
| Θύρες | 8 x 10/100/1000 (PoE+) |
| Power Over Ethernet (PoE) | PoE+ |
| Προϋπολογισμός PoE | 126 W |
| Εύρος Ζώνης | 16 Gbps |
| Μέγεθος Πίνακα Διευθύνσεων MAC | 4K εγγραφές |
| Υποστήριξη Jumbo Frame | 16KB |
| Διασυνδέσεις | 8 x 1000Base-T RJ-45 PoE+ - 30 W |
| Τροφοδοσία | Εσωτερική παροχή ρεύματος |
| Τάση Λειτουργίας | AC 120/230 V (50/60 Hz) |
| Κατανάλωση Ρεύματος σε Λειτουργία | 140.67 Watt |
| Δείκτες Κατάστασης | Power, 1000M device connected, PoE, link/activity |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 29.4 cm x 18 cm x 4.4 cm |
| Υγρασία Λειτουργίας | 10 - 90% (μη συμπυκνούμενη) |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | 0 °C έως 40 °C |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -40 °C έως 70 °C |
| Υγρασία Αποθήκευσης | 5 - 90% (μη συμπυκνούμενη) |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: